petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Salmam dan ve ispinozlarımdan yeni resimler...

Konusu 'Üretimhane Resimleri' forumundadır ve oktay02 tarafından 19 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. oktay02

oktay02 Guest

an itibarı ile ispinozların yumurtaları 6 olmuş ve yeni bir süpriz salmamdaki 5 yuvalıkta 3ünde 2er, 2 sinde 3 yumurta var ilk yumurtaları hepsinin ve 9 yumurta olanın ilk yavrusuda çıkmış.Tahminimce 50 yavru yolda demek oluyor bu :)

2. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
    massalah. muhabbet kusu salmasnda erkek sayisindan cok disi olsun kavga etmesinler.

3. oktay02

oktay02 Guest

şu anda erkek 1 tane fazla dediğiniz gibi biraz çekişme var :) ama ayırıcam erkeğin birisini keşfetmeye çalışıyorum hangisi eşi yok yada az ilgili dişilere karar veremedim.

4. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    keşke tavuklar gibi bütün yaptıkları yumurtalarda yavru çıkarsalardı ama maalesef böyle değil 50 yumurta varsa anca 15 yavru alırsınız yinede hayırlı olsun

5. oktay02

oktay02 Guest

ben bu işi 6 yıldır yapıyorum 50 de 15 yavru yu bırakın 20 de 15 olmaz bende 50 yuurtada en az 45 çıkartırım şu an 9 yumurtası olan kuşum var hepside dolu. siz nasıl bakıyorsunuzki verim alamıyorsunuz anlayamadım yani. 50 de 15 miş pehhh :-S

#5 oktay02, 19 Aralık 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 19 Aralık 2013
  6. TİMUCİN TUNC

hayırlı olsun dostum sağlıklı güzel yavrular alırsın inşallah

7. oktay02

oktay02 Guest

teşekkürler kardeşim kıskananlar var baksana nazar değdirecekler :confused:

Sayfayı Paylaş