petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sanirim Yine Tuyde Keyifsiz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve BERK COSKUN tarafından 14 Mart 2016 başlatılmıştır.

1. BERK COSKUN

BERK COSKUN New Member

Beğenileri:
    0
    2 gndur otmeyi kesti konusmayida birakti diyebilirim sebebi tuyde oldugu icinmi? Ayrica kuslar sk sk tuye girermi benimkinin tuyleri normale dondugunde en gec 2 hafta sonra kafasinda tuy kapsulleri cikmaya basliyor...

2. wanchope

wanchope Member

Beğenileri:
    0
    bu durum gerçekten can sıkıcı olabiliyor, benim kuşum da neredeyse her ay periyodik olarak tüy döküyor. çok mu sağlıklılar yoksa doğal yaşam alanında olmadıkları ve gün ışığından faydalanamadıkları için mi bilemiyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

#2 wanchope, 14 Mart 2016
    Son düzenleme: 14 Mart 2016
  3. BERK COSKUN

BERK COSKUN New Member

Beğenileri:
    0
    Bende anlamadimya kusun kafasinda tuy kapsulleri var. Duzeldikten 2 hafta sonra yine tuye giriyor sebebini bilmiyorum. Bugun ilgilendim yumurta falan verdim kendine geldi azda olsa

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Hava akımına d,kkat etmek lazım eğer hava akımı var ise sık tüye girerler

Sayfayı Paylaş