Karadeniz Pet

satılık jumbo kırığı

humanstain

Yeni Üye
Yavruyken jumbo diye aldım aslında ama geçen kuştan anlayan bir arkadaş dedi jumbo ya benzemiyorlar. jumbo kırığı bunlar. Belki de bilmiyorum jumbo kırığı bile değildirler anlamıyorum kuştan. satan kişi kısaca üç kuruş için kandırmış demek ki. Ben de kimseyi yanıltmak istemiyorum. gerçekten uğraşamadığımdan ikisini de düşük bir fiyata kafesiyle birlik de malzemeleriyle satacağım. evim de beslediğimden o fiyata ciddi düşünen insanlar ararsa sevinirim. çünkü birilerini durmadan evime götürüp iki kuş için uğraşamam.

2 kuş + kafes ve malzemelerini vereceğim
kafes de 3 kapılı 3 yemlik yeri olan güzel bir kafestir

fiyat : 120 tl
ama bakmak isteyip de bütçesi daha az olana 100 tl de veririm sorun değil

istanbul
ZNzXBk.jpg
O2zv6P.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:34 -->-> Daha önceki mesaj 23:30 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:36 -->-> Daha önceki mesaj 23:34 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:37 -->-> Daha önceki mesaj 23:36 --

XW3MpD.jpg

Son düzenleme:
ingilize benzıyor

rLN5vP.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:39 -->-> Daha önceki mesaj 23:37 --

ingilize benzıyor

dediğim gibi gerçekten anlayan birisi değilim. internetten gördüm ilanı gidip aldım ikisi de yavruydu ve inanın maddi açıdan kafes malzeme falan çok masraf ettim o zaman

Son düzenleme:
yeşil jumbo değil sarı ise tam belli cıkmamış resimde ingiliz gibi duruyor benım yorumum ama arkadaşlarda baksın bi bakıyım

Yeşil olan jumbo-çek kırığı bence.. sarı da ingiliz kırık olabilir.

Dişi de tam bakıcı maşallah

dişi uysal bir kuş

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:48 -->-> Daha önceki mesaj 00:45 --

Güzel kuşlar fiyatta iyi. Yakın olsam alırdım.
almak isteyene hocam kafes ve malzemeleri herşeyi vereceğim. kafes de küçük bir kafes değil. hatta gerçekten bakmak isteyip de maddi boyut 120 değil de 100 olana da veririm. para her şey değil benim için

Yeşil olanın bakışları ve duruşu yetiyo maşşallah hayırlı satışlar..

Maşallah güzel kuşlar fiyatı da çok iyi
hayırlı satışlar.

Maşallah kuşlar çok güzel fiyatta çok uygun hayırlı satışlar

Teşekkürler. Gerçek bakmak isteyen bir arkadaş çıktı, yarına ona veriyorum. İnsanların bazen sevinçleri bazı şeylerle ölçülemeyeceği inancındayım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:17 -->-> Daha önceki mesaj 21:15 --

Maşallah kuşlar çok güzel fiyatta çok uygun hayırlı satışlar

Profil resminizde ki kuş da gerçekten güzel :)

Hayirlisi olsun abi :)

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kuslarinizi çok sevdim , maddi hiç bi skntı yoktu fakat ailevi meseleler ve benim evde olmamam engel oldu. :) Alan arkadaşin kiymetini bilmesini dilerim :)

Kuslarinizi çok sevdim , maddi hiç bi skntı yoktu fakat ailevi meseleler ve benim evde olmamam engel oldu. :) Alan arkadaşin kiymetini bilmesini dilerim :)

zaten ilgilenmeye vakit olmayınca bir de aile de çocuk falan olunca zor oluyor. arayan arkadaş çok istekliydi ben de o yüzden ondan başkasına olumlu yanıt vermedim.

En iyisini yapmissin adini bilmiyorum sadece abi diyorum . herkes için hayirlisi olsun son sözüm budur abi

Geri