Karadeniz Pet

Satılık show

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Erti

Meraklı Üye
goYm2Q

ZdzGM0

01 - Irkı: Jumbo

02 - Cinsiyeti: Dişi & Erkek

04 - Yaşı: 2 Side bilezikli TKF 2015

05 - Sağlık Durumu: çok iyi ( erkek şuan tüyde)

06 - Bilezik No:

07 - Fiyatı: Çek takımlarla takas etmek istiyorum

08 - Geçerlilik Tarihi: Satılana kadar

09 - Satılan / Alınacak Şehir: Aksaray ( ulaşım sağlanırsa çevre iller )

10 - Gönderilebilecek Mesafe:

11 - İrtibat Telefonu: 541 243 68 66

http://hizliresim.com/ZdzGM0

http://hizliresim.com/goYm2Q

Arkadaslar bu kuşun cinsi ne bilen varmi ? Yardımcı olursanız sevinirim

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    464.3 KB · Görüntüleme: 44
  • image.jpg
    image.jpg
    540.5 KB · Görüntüleme: 39
Ben jumbo diye almıştım jumbo gibi büyümez mı ?

bi yerli veya çek kadar hareketli oyuncu olmasını bekleme. Show jumbo - jumbo (ingiliz) bu ırk lar fazla haraketli soylar değildir kalıplaştıkça kuşun oyunculuğu ve enerjikliği azalıyor. tabi özellikle böyle iri ırk larda herşeyin başı bakım....

bi yerli veya çek kadar hareketli oyuncu olmasını bekleme. Show jumbo - jumbo (ingiliz) bu ırk lar fazla haraketli soylar değildir kalıplaştıkça kuşun oyunculuğu ve enerjikliği azalıyor. tabi özellikle böyle iri ırk larda herşeyin başı bakım....
Teşekkür ederim Cvp'ların icin .

Teşekkür ederim Cvp'ların icin .
Son sorum benim kuş da bu resimdeki kuşlar kadar büyür mü ? Siz anlıyorsunuz kuştan ben petshop cuya gösterdim resmini tüy yapısı cok kötü bu jumbo kırması kaliteli bir kuş degil demişti sizin fikriniz nedir ? Büyüdüğü zaman bütün tüyleri çıktıktan sonra nasıl olur sizce bu kuş

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    22.9 KB · Görüntüleme: 18
  • image.jpg
    image.jpg
    25.8 KB · Görüntüleme: 19
show jumbo da irilik ve tüy yapısının kalitesi tamamen bakıma dayalıdır özen isteyen kuşlardır bu tür kuşlar için kümesinde milyarlık katkı ve vitamin bulunduran arkadaşlarım bile var sadece yem ve su ile verip bu hale gelmesi beklenemez. Tabi alt yapı var kuşta gerisi sizde... Sağlıcakla

show jumbo da irilik ve tüy yapısının kalitesi tamamen bakıma dayalıdır özen isteyen kuşlardır bu tür kuşlar için kümesinde milyarlık katkı ve vitamin bulunduran arkadaşlarım bile var sadece yem ve su ile verip bu hale gelmesi beklenemez. Tabi alt yapı var kuşta gerisi sizde... Sağlıcakla

Ben bu vitamini veriyorum suyuna 20 damla damlatiyorum internetten araştırdım ama bir çok vitamin çeşidi var sizce hangisini alıp vermeliyim yada bu verdigim vitamin yeterlimi bildiginiz bir vitamin adı verebilirmisiniz ?

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    534.6 KB · Görüntüleme: 10
Ben bu vitamini veriyorum suyuna 20 damla damlatiyorum internetten araştırdım ama bir çok vitamin çeşidi var sizce hangisini alıp vermeliyim yada bu verdigim vitamin yeterlimi bildiginiz bir vitamin adı verebilirmisiniz ?
bu vitamin içeriğini bilmem ama sadece b vitamini sanırım bu ürün. bunun yerine Quiko Vitacombex tavsiye ederim genel vitamindir düzenli olarak haftada 2 kere kullanabilirsiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...