petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Satılık Üretimhane

Konusu 'Üreticiler Platformu' forumundadır ve Ümit BAY tarafından 26 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. Ümit BAY

Ümit BAY Member

Beğenileri:
    6
    Satılık Kümes İşlerimin Yoğunluğundan İlgilenememekteyim Eskisi Gibi İkinci Nedenim İse Daha Önce Şikayet Edildiğimden Sürekli Belediye Ve Tarım İle Uğraşmaktan Bıktım Kuşların %90 ı Yavrulu Yumurtalıdır Tepeli Ve Taşıyıcı Anaçlardan Oluşmaktadır Ağırlığı. Düz Kuşlarda İse Boyutlar Baya İridir Yerinde Görerek Tek Tek Yada Toplu Bir Şekilde Verilecektir Ancak Lütfen Ölücüler Aramasın Bilenler Bilirler Takımlaın Hepsi Kendi Üretiiğim Yavruları Aylarca Bekleyip Eşlediğim Kuşlar Dışardan Alınmış TaKım Yoktur Yavrudan Büyüttüğüm Kuşlardır 0536-951-23-55 Video Mama Videosudur Lütfen Ciddi Ve İhtiyacı Olan Arkadaşlar Ulaşsın BİR ADET VİDEO ATIYORUM VİDEOYU DİREKT KOYAMADIM FACEBOOK LİNK SEKLİNDE CIKIYOR MODERATÖR DÜZELTİRSE SEVİNİRİM BU SEFER SATIŞ ŞABLONU KASTEN KOYMUYORUM BİR DÜNYA KUŞ VAR SIĞMAZ ORAYA TEŞEKKÜR EDERİM ŞİMDİDEN SATIŞ İSTANBUL KÜÇÜK ÇEKMECEDE

LİNK= https://www.facebook.com/video.php?...49692617&type=2&theater&notif_t=video_comment

#1 Ümit BAY, 26 Ekim 2014
    Son düzenleme: 26 Ekim 2014
  2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  3. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    hayırlı olur inşallah nakıt sıkıntım olmasa kesın alırdım tepelı bir cift

4. Ümit BAY

Ümit BAY Member

Beğenileri:
    6
    sagolasın levent abi yok be abim hayatımda çok yer kaplamaya basladılar zaten herseyin payı var be abim kurlar sofrası gibi bi yandan milletin dedikodumu yapmasından bıktım belediye işlerini hallettim kuslarla ugrasmaktan bıktım işlerimin yogunlugu ters geliyo artık satmaya kıyamadıgım kusları satıyorum simdi hemde yavrularıyla bi yandan zoruma gidiyo kötü bir duygu ama elden bisey gelmiyo tesekkür ederim

5. Muhabbet32

Muhabbet32 Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    10
    En azından hangi semtte olduğunu bilseydik. Bi de video açılmıyor. Erişilemiyor diyor. Hayırlı satışlar.

6. Ümit BAY

Ümit BAY Member

Beğenileri:
    6
    Istanbul çekmece ekledim onları videoyuda düzelttim kusura bakmayın

7. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    Hayırlı Satışların oslun kardeşim konuşutgumuz gibi cidden üzgünüm satmana

8. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    Çok güzel kuslarin var almak istedim ama nazil ulasim saglariz ta agriya bilmem

9. Fatih Köle

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Hayırlısı olsun. Hocam tam da sizin gibi bir kişinin yazılarını makalelerini okuyarak bu işe başlama hevesi kazanmıştım. Ama hayırlısı olsun bakalım. hayırlı satışlar.

10. Mehmet Yılmaz

Mehmet Yılmaz New Member

Beğenileri:
    0
  11. qwxbb

qwxbb Member

Beğenileri:
    0
    Hayırlı satışlar diliyorum.

12. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Hayırlı satışlar olsun.

13. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Çok çok üzüldüm inşaallah bu fikrinden vaz geçersin gerçekten o kadar emek verdin yapabileceğimiz bir şey varsa burdayım haberin olsun.. Şimdiden hayırlı olsun.. Selam ve dua ile

14. kontfaho

kontfaho New Member

Beğenileri:
    0
    S.a. Beyaz - gri ingiliz ya da çek takım var mı?

15. ilker şahin

ortalama bi fiyat listesi olsa iyi olurdu ona göre gelirdi insanlar

16. Ümit BAY

Ümit BAY Member

Beğenileri:
    6
    merhaba arkadaslar iyi dilekte bulunan dostlara tesekkur ediyorum yavru var elimde 1 gunde kumesin 3 te birini sattım elimde tepeli yavrulu yumurtalı kuslar var yavrular var damızlıga ayırdıgım kendime kuslar var eslenmemis saglam kuslar bir kaç takım jumbo ve jumbo kırıkları var yumurtalı yavrularını dun aldıgım orjinal parçalı çekostavaklar var buyrun gelin görün yer halkalı tel 0536-951-23-55

17. bjk70

bjk70 Member

Beğenileri:
    0
    Mersin'de olsaydın 3-4 erkek alırdım

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

18. Ümit BAY

Ümit BAY Member

Beğenileri:
    6
    Bir çok yavrulu takım satıldı yumurtalılarda yeni dun yavrusunu aldıgım bir takım sarılar var orjinal çek bu gun yarın yumurtlar belkide yumurtlamıştır
    ihtiyacı olan kesinlikle kaçırmasın tek tek de jumbo kırıgı kendi yavrularım var 4 5 aylık tepeli zaten satışları devam ediyor bilginize ihtiyacı olan kaçırmasın kesinlikle zarar etmiyeceginiz kuslar hepsi iri yerli boy normal çek değil

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:42 -->-> Daha önceki mesaj 11:17 --

Güncel jumbo kırıgı kendi üretimim yeni damızlık olan kuslar düz cekler kabaklar satısı devam etmekte

Sayfayı Paylaş