Karadeniz Pet

Seba kafes

Birde boyalı kafes almayın kuşlar kemirip zamanla zehirlenebiliyorlar,sağlık açısından kötü bu arada seba kafeslerde metal krom renk gözüküyor değil onlarda boyalı imiş toz boya varmış üzerinde bende vaz geçtim benim dişim çok kemiriyor,şimdi bununla ilgili konuda açacağım boyasız kafes önerileri için.
Bende vazgeçtim. Hem çok pahalı geliyor kdv ve kargo parası ile. Alışveriş yaptıgım Pet shop a gidip istediğim kafes özelliklerini söyleyip kafes şipariş etti. Ve aldım :)
Aldıgım kafes geniş büyük bir kafes. 45 cm yükseklik 50 cm eni var. Demir boyasız kafes. 3 kapılı ve 1 Sürgülü kapısı var. Tek dejavantajı tabağı var ama ızgarası bulunmuyor o da pek sorun olmuyormuş. akıllı yemlik ve kumunu takmamıştım. [emoji4]
0d3b78f78f39435e8fe9cdbc50b3b045.jpg

Valla harika bayıldım tam aradığım şeyde bu,hayırlı olsun ızgara koymuyorlarmış yurt dışındakiler hayvanların ayakları girip kırıldıkları için alta talaş veya kedi kumu sert dedi bi üretici,bu arada siz hangi ildensiniz bende almak isterim aynı kafesten nereden getirtmiş acaba,ve nekadar verdiniz.

Bende vazgeçtim. Hem çok pahalı geliyor kdv ve kargo parası ile. Alışveriş yaptıgım Pet shop a gidip istediğim kafes özelliklerini söyleyip kafes şipariş etti. Ve aldım :)
Aldıgım kafes geniş büyük bir kafes. 45 cm yükseklik 50 cm eni var. Demir boyasız kafes. 3 kapılı ve 1 Sürgülü kapısı var. Tek dejavantajı tabağı var ama ızgarası bulunmuyor o da pek sorun olmuyormuş. akıllı yemlik ve kumunu takmamıştım. [emoji4]
0d3b78f78f39435e8fe9cdbc50b3b045.jpg

Kalamar kemiğini ters koymuşsun.
Gaga taşını mineral blok ile değiştir.
Sağdaki tünek tellere çok yakın olmuş biraz ortala.

Dal darıyı mandalla tutturmak iyi fikir. Ty

Valla harika bayıldım tam aradığım şeyde bu,hayırlı olsun ızgara koymuyorlarmış yurt dışındakiler hayvanların ayakları girip kırıldıkları için alta talaş veya kedi kumu sert dedi bi üretici,bu arada siz hangi ildensiniz bende almak isterim aynı kafesten nereden getirtmiş acaba,ve nekadar verdiniz.
Mersinde ikamet ediyorum. 60 TL ye kuzenim aldı Pet shoptan ben söyledim istediğim özellikleri adamda ayarladı ona göre. Kafesin altına gazete seriyorum. Düşünecem talaş ve kedi kumu fikrinizi. Teşekkür ederim. Nereden kimden almış bilmiyorum

Kalamar kemiğini ters koymuşsun.
Gaga taşını mineral blok ile değiştir.
Sağdaki tünek tellere çok yakın olmuş biraz ortala.

Dal darıyı mandalla tutturmak iyi fikir. Ty
Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için uygulayacam tutacak baska bir şey bulamadım mandal ile tutturdum bende. Biraz araştırmıştım gaga taşı yürüymüş Mineral block daha yararlıymış gaga taşına göre. Uygun bir zamanda değiştirecem

LG-H840 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı olsun kuşunda çok tatlıymış maşallah inşallah tüyü kadar ömrü oluy :D (1 tüy = 1 sene olsun) Kuş tüyü satılır hocam