Karadeniz Pet

Selamun aleykum ahali...

needy

Yeni Üye
Selamun aleykum arkadaslar.ben istanbuldan aranıza yeni katıldım.muhabbet kuşu besliyorum ama cinsinden ırkından anlamiyorum.sizlerden cok sey ögrenecegimi biliyorum inaşllah bana yardımcı olursunuz.şimdi bu muhabbet kuşları hakkındaki ayrıntılı detayları anlatirmisiniz bana.hangi cinsi en iyisidir.ingiliz cek hollanda varmış bunlardan hangisi daha iyi.eğitim ve konusma açısından hangisi daha çalişkan ve kendini sevdirir.

Hos geldiniz Levent abinin dedigi gibi Cek Yerli ve Hollanda hareketli kuslardir.

Hoşgeldin hocam . hareketli kuşlara örnek verdi ustalat . egitim acısından yeni doşmuş 1 -2 aylık olması şartıyla tüm ırkları egitip konustura bilirsin . daha detaylı herşeyi formda bula bilirsin

i

Aleykümselam.Aramıza hoşgeldin. Forumda aradığın birçok sorunun cevabını bulabilirsin.İyi forumlar.

hepinize cok tesekkr ederim.peki çek bu konuda daha iyi diyenler var ingiliz biraz hantal falan diyorlar doğrumu acaba?ben erkek acık mavi 30 günlük bi yavru ariyorum açıkcası.peki kuşların ana bab farklı ırk olması zararlımıdır.