Karadeniz Pet

Selen Abla Doğum Günün Kutlu Olsun

Teşekkür ederim cidden doğum günüm :)

o zaman doğum günün kutlu olsun :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:21 -->-> Daha önceki mesaj 13:21 --

çok teşekkür ederim umutcan :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:22 -->-> Daha önceki mesaj 13:21 --

Abilerim ablalarım kardeşlerim hepinize mutlu yıllar herkese allahtan sıhhat huzur en güzel yavrular ve bol para diliyorum. ( Bugün doğum günü olmayanlar da dahil peşinen kutlayayım dedim :) )

çok teşekkür ederim sinan bey :) toptan çıkardınız doğum günü kutlamalarını

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:23 -->-> Daha önceki mesaj 13:22 --

Doğduğun iyi olmuş abla :) Nice mutlu yıllara diliyorum :)

:) çok teşekkür ederim tevfik valla iyi mi olmuş kötü mü onları siz bileceksiniz nice mutlu yıllara hep birlikte

dün hastaneden cıkamadığımız için göremedim ya bu konuyu. biraz geç olucak ama

Selen doğum günün Mübarek olsun :D Nice yıllara

Doğum günün kutlu olsun selen abla nice yıllara.......

Mutlu yıllar selen hanım saglıklı uzun ömürler dilerim

Hayırlı senelerin olsun ablacığım. Rabbim sağlıklı ömürler nasip eylesin, ağız tadı versin.

Doğum gününüz kutlu olsun..

nice sağlıklı ve huzurlu ömürlere..

Hayırlı senelerin olsun ablacığım. Rabbim sağlıklı ömürler nasip eylesin, ağız tadı versin.

hep birlikte hayırlı uzun ömürlü seneler geçirelim cihat ablam :)) çok teşekkür ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:54 -->-> Daha önceki mesaj 14:53 --

Doğum gününüz kutlu olsun..

nice sağlıklı ve huzurlu ömürlere..

çok teşekkür ederim :) nice senelere hep birlikte

nice yıllara selencimm yeni yaşının uğur getirmesi dileklerimle yavru mubişlerin olur inşallah ;)

doğum günün kutlu olsun ALLAH sağlık sıhhat ve afiyet olsun nice yıllara selen hanım

Geri