Karadeniz Pet

şirinin yaşı ve cinsiyeti

• Konbuyu başlatan smyrna
  • Başlangıç tarihi
S

smyrna

Guest
Şirin ailemizin yeni üyesi :) 4 gün oldu aramıza katılalı.. aldığım günün sabahında ishal olmuştu çok korktum Şirin i kaybedicez diye ama ilaçla herşey yoluna girdi çok şükür.. petshoptan aldım.. erkek diye biliyoruz ama doğruluğu ne kadar bilemiyorum... bir de 3 aylık falan dediler... 4 gün olmasına rağmen çok alıştık birbirimize :) kafesinde sadece uyurken durmak istiyor ve salıncağından inmiyor. beni gördüğünde çok şımarıyor kafasını yem kutusunun içine sokup kafesin kapısı ve salıncağı arasında koşturup duruyor... işaret parmağımı göğüs kafesine değdirdiğimde parmağıma geliyor.. sizler daha tecrübelisiniz bu konuda o yüzden yorumlarınızı bekliyorum yaş ve cinsiyet konusunda.. ;)

Evet bebek daha ondan cabuk iletişim kurmuş:))) korkmayi bilmiyor daha demekki.cok iyi.cokda güzel masallah.erkek gibi geldi ama üsdatlar daha iyi bilir.allah uzun ömurler versin.arkadaşım

Cinsiyeti kesinlikle erkek, yavru da ama tam olarak net bir ay soyleyemeyecegim en fazla 3-4 ayliktir. :)

maşaallah...yaklaşık 2 aylık civarı ve erkek gibi duruyor...daha net bilgi için ileride biraz daha büyüyünce bir fotoğrafını yayınlarsınız daha net bilgi verilebilir...maşaallah güzel bir kuş...

evet konuştuştura bilrisin yavru gibi geldi en fazla 2 3 aylık

Geri