petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

şirinin yaşı ve cinsiyeti

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve smyrna tarafından 23 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. smyrna
    Gizli

smyrna Guest

Şirin ailemizin yeni üyesi :) 4 gün oldu aramıza katılalı.. aldığım günün sabahında ishal olmuştu çok korktum Şirin i kaybedicez diye ama ilaçla herşey yoluna girdi çok şükür.. petshoptan aldım.. erkek diye biliyoruz ama doğruluğu ne kadar bilemiyorum... bir de 3 aylık falan dediler... 4 gün olmasına rağmen çok alıştık birbirimize :) kafesinde sadece uyurken durmak istiyor ve salıncağından inmiyor. beni gördüğünde çok şımarıyor kafasını yem kutusunun içine sokup kafesin kapısı ve salıncağı arasında koşturup duruyor... işaret parmağımı göğüs kafesine değdirdiğimde parmağıma geliyor.. sizler daha tecrübelisiniz bu konuda o yüzden yorumlarınızı bekliyorum yaş ve cinsiyet konusunda.. ;)

2. Nilgün BULUT
    Gizli

Evet bebek daha ondan cabuk iletişim kurmuş:))) korkmayi bilmiyor daha demekki.cok iyi.cokda güzel masallah.erkek gibi geldi ama üsdatlar daha iyi bilir.allah uzun ömurler versin.arkadaşım

3. cocomade

cocomade Member

Beğenileri:
    0
    Cinsiyeti kesinlikle erkek, yavru da ama tam olarak net bir ay soyleyemeyecegim en fazla 3-4 ayliktir. :)

4. smyrna
    Gizli

smyrna Guest

amiiinn çok sağol arkadaşım :)

5. Murat ÖZYÜREK

Murat ÖZYÜREK New Member

Beğenileri:
    0
    maşaallah...yaklaşık 2 aylık civarı ve erkek gibi duruyor...daha net bilgi için ileride biraz daha büyüyünce bir fotoğrafını yayınlarsınız daha net bilgi verilebilir...maşaallah güzel bir kuş...

6. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

evet konuştuştura bilrisin yavru gibi geldi en fazla 2 3 aylık

7. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Kuş erkek ve 40 50 günlük hayırlı olsun

8. Cengiz ŞENEL

Cengiz ŞENEL New Member
    Altın Üye