petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Siyah Tüy Kökü Sorunu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve yigityolcu tarafından 18 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. yigityolcu

Arkadaşlar erkek bir muhabbet kuşum var. 7 aylik bir ay kadar önce çok kaşınmaya başladı. Veterinere götürdüm. Boynunda sırtında ve kanatlarının altında siyah tüyler vardı. Veteriner kıl kökü iltihabı olmuş dedi. Antibiyotik vr krem verdi bir ay kullandık. Tam iyileşti dedik tekrar siyah tüy kökleri çıkmaya başladı.
    Acaba veteriner yanlış teşhis mi koydu?
    Öneri ve tavsiyesi olan var mı?

2. Murat AYDEMİR

Murat AYDEMİR New Member

Beğenileri:
    0
    Iyimser konuşuyorum. Belki o siyah tüy köklerini iyileştiği için vucüt atmıştır. Ama görünüşe göre kanlı dökülmüş. Sıkıntı geçmemiş demek ki.

3. yigityolcu

Iyimser temennin için teşekkürler. Dökülmedi ki o tüyler. Hastalikli diye biz yolduk bunları.

4. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    sizmi çektiniz bunları ?

5. yigityolcu

Evet ben çektim :(

6. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Nasıl çektiniz çıkan tüyleri. Siz çekerseniz kanlı olur tabi. Bunlar belkide yeni çıkan mis gibi tüylerdi. İlk çıktıklarında bütün tüyler böyle olurki. 7 aylık kuş da çok tüy çıkarır zaten. Tüyünü yoldunuz belki de kuşun psikolojisini bozdunuz.

Sayfayı Paylaş