Karadeniz Pet

Sizce bu ikiliyi eş yapmalımıyım. çek jumboyla aynı boyda

Erkek güzel ama bence jumbo bir erkek alın. Birazda vasıflı bir erkek ALIN güzel yavrular çıksın. Bu erkekle öiftleşirse kafen çok iyi bir vasıfta değil dişi direk Çek benzeri yavrular verir. Bir manası kalmaz. Bana göre

Boyle bir erkek kuşu ihtiyacım var hemde 3 tane maşallah

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkür ederim ercan bey dişiye erkek bakim o zaman bide dişide kırmalık varmı acaba ona göre alacağım erkeği dediğiniz gibi vasıflı bakıcam.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:37 -->-> Daha önceki mesaj 22:52 --

Dişide kırmalık varmı

Son düzenleme:
Teşekkür ederim ercan bey dişiye erkek bakim o zaman bide dişide kırmalık varmı acaba ona göre alacağım erkeği dediğiniz gibi vasıflı bakıcam.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:37 -->-> Daha önceki mesaj 22:52 --

Dişide kırmalık varmı

Dişinin net bir kaç fotoğrafını daha eklersen daha sağlıklı bir cevap verelim. Kuşun dik duruşu önden ve yandan fotoğrafları daha iyi yardımcı olur

http://i.hizliresim.com/ynymEy.jpg
http://i.hizliresim.com/664QX7.jpg

Yandan ve önden resimleri cevabınız için teşekkürler.
Birde vasıflı bir kuşmu

Maşallah çok güzel bir dişi renk olarak ta öyle sıradan değil. Vasıf mükemmel değil ama iyi. Boyun sakal var kafa yok erkek seçerken Kafası yanı tepesi olan bir erkek seçmeye çalışın ki yavrularda hem kafa hem sakal olsun daha değerli olur. Erkek seçerken birde dikkat edin tünekte oturan uyuşuk bir erkek olmasın ki çiftleşme çabuk gerçekleşsin

Teşekkürler Ercan bey Dediğiniz gibi bir erkek bulmaya çalışacağım artık

Dişi de sakal dışında jumboyu andıracak bir vasıf yok, bence hiç gerek yok Jumbo almaya, dişi kısa, sakal var, göğüs kısmı orta irilikte, erkek de uzun ve renkleri de güzel maşallah, kuşlar iyi anlaşıyorsa ayırmayın bence...

Dişi de sakal dışında jumboyu andıracak bir vasıf yok, bence hiç gerek yok Jumbo almaya, dişi kısa, sakal var, göğüs kısmı orta irilikte, erkek de uzun ve renkleri de güzel maşallah, kuşlar iyi anlaşıyorsa ayırmayın bence...

bencede ayırmayın gayet iyi eş olurlar gibime geliyor :)

Erkek iri olduğu için boyları dişiyle aynı görünüyor. Yoksa boyu uzun dişinin tek resmini ekledim orda daha net görünüyor. Başının küçük olmasının nedeni tüy dökümü olabilirmi. Yeni çıkan bikaç tüy var başında

Eğer başka kuş beslemiyosanız bunlardan başka ,gerek yok bence .

Dişinin net bir kaç fotoğrafını daha eklersen daha sağlıklı bir cevap verelim. Kuşun dik duruşu önden ve yandan fotoğrafları daha iyi yardımcı olur

benım kuslara bakarmısnız ne zman yumurta alırım başlıgı altında

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:46 -->-> Daha önceki mesaj 00:43 --

arkadaşlar bana bır yardım edermısınız tecrubelerınıze ıhtıyacım var bırsey sordum ama ne zaman yumurta alırım baslıklı konuda bıraz once cvp verirseniz sevinirim.

Geri