petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sizce Bu Kuş Nasıl?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve siyahi tarafından 12 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. siyahi

siyahi New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar hobi amaçlı kuş alacağım. Bir süredir aradığımı bulmaya çalışıyorum. Üretici bir arkadaşta bu kuşu gördüm. Henüz 15 günlük yavru. 30 günlük olunca bunu al dedi. Sizce bu nasıl? Bu Kuş hakkkındaki değerli yorumlarınızı bekliyorum. Şımarık olur mu büyüyünce :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:23 -->-> Daha önceki mesaj 19:22 --

Kafasında ki tüyler sarı ama resimde beyaz çıkmış nedense.

2. emrullah6934

emrullah6934 New Member

Beğenileri:
    0
    Güzel Küçüklükten Alıştırırsan Çok Güzel Alkışır.Şimdiden Hayırlı Olsun.Kardeş konuyu Nasıl Açıyosun bulamadımda ?

3. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    çok güzel bir kuş olacak bence eminim ayrıca erkek hemencik alışır size alın derim ben :)

4. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Son halini görmekte yarar var.

5. emrullah6934

emrullah6934 New Member

Beğenileri:
    0
    konu nasıl açılıyordu söylermısınız ??

6. sude büyük

sude büyük New Member

Beğenileri:
    0
    Herhangi bir bölüm açın (sorularınız ve cevablarınız vb.). O konu hakkında konuşmak istiyorsanız , üst , sol tarafta yeni konu var :) Oraya basarsanız çıkacaktır.

7. siyahi

siyahi New Member

Beğenileri:
    0
    Erkek olduğuna emin misiniz. Kuşçu henüz bilemedi de

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:16 -->-> Daha önceki mesaj 20:10 --

Sağol kardeş. Konu açmayla ilgili yapman gereken, açmak istediğin konuyla ilgili katagoriye girdikten sonra hem üstte hem sayfanın alt kısmında yazan ''Yeni konu''' butonuna tıklaman yeterli. Başlık kısmına konu başlığını seçip yazarsın, altınada sormak istediğin veya söylemek istediğin birşey varsa yazarsın..

#7 siyahi, 12 Ocak 2015
    Son düzenleme: 12 Ocak 2015
  8. rock

rock Member

Beğenileri:
    0
    Kuş jumbo mu yoksa bana mı iri geldi. bence çok güzel bir kuş olacak. Bana da şu an erkek gibi geldi

9. Kubilay ÇALIKOĞLU

Beğenileri:
    0
    Bu kuş 15 günlükten büyük :) en azından 20 üzeri çünkü bendeki 23 günlük kuşlar bile bu kadar tüylü değil.Maşallah iri bir kuş olacağı belli

10. siyahi

siyahi New Member

Beğenileri:
    0
    Düşüncelerini belirten arkadaşlarıma teşekkür ediyorum... Kuşçu 15-16 günlük dedi onun yalancısıyım. Ama iri bir kuş olacağını kuşçu da söyledi. İnsan canlısı bir kuş olur inşaallah Almayı düşünüyorum :) Fikir beyan etmek isteyen ustaları bekliyorum :)

11. Mert ÇAPACI

Beğenileri:
    0
    15 günlükken kuş mu beğenilir yahu :) Büyüsün bir yuvadan atlasın da öyle bir daha bakın

12. siyahi

siyahi New Member

Beğenileri:
    0
    Abican, tek yavru bu. Gerçi başka yavrularda var ama 2 aylık civarı. 30 günlükken alıp kolay eğitmek istiyorum ama şu an için tek seçeneğim bu. Biraz canlansın bakalım istediğim gibi olmazsa bekliyecez başka yavruları ;)

13. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Kardeş güzel olur inş maşallah

14. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    273
    Maşallah büyüyünce daha da güzelleşir eğitmek için birebir

15. Mehmet KOÇTÜRK

Mehmet KOÇTÜRK New Member

Beğenileri:
    0
    Kardeşim bu gönül işi :) :) :) kuşun biri sana farklı görünür içine sıcak gelir alırsın. Ayrıca alıştırmak için 2 aylık yavru da ideal bence. Dediği.gibi tamamen senin bileceğin iş. Benim erkeğime aldığım dişi kuşçunun salmasındaki en ufak kuştu kuyruğunu yolmuştu diğer kuşlar. Ama farklı geldi bana kanım kaynadı aldım. Alalı da 20 gün anca oldu hayvan bariz şekilde toparladı hamd olsun. Şimdi erkek kur yapınca hemen çiftleşme pozisyonuna geliyor ama diğeri tüy dökümünde olduğu için çıkmıyo. Anaç bi dişi yani. Tabiki güzellik irilik de önemli ama bence en önemlisi kuşun karakteri. Ben Allah'ın izniyle bu dişimden çok yavru alacağıma inanıyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:13 -->-> Daha önceki mesaj 23:12 --

Lafı uzattım galiba. Velhasıl–ı kelâm hangisi sana sevimli görünürse onu al :) :) :)

16. siyahi

siyahi New Member

Beğenileri:
    0
    Haklısın Abican ama ben istanbulda, ankarada veya izmirde değilim. Küçük bir ilçede oturduğum için çok alternatifim yok. Sadece bir tane üretim yapan kişi var ve onda ne varsa onu almak durumundayım. :-D

17. Mehmet KOÇTÜRK

Beğenileri:
    0
    E o zaman her muhabbet güzeldir diyelim :) Hayırlı olsun şimdiden kardeşim :)

18. siyahi

siyahi New Member

Beğenileri:
    0
    Tabi ki Abican ama her yiğidin gönlünde bir aslan yatarmış :-D

19. Mehmet KOÇTÜRK

Beğenileri:
    0
    Orası öyle tabiki :) Fotoğraftaki kuş cidden iyi. Eğer gerçekten 15 günlükse boyutu ve tüyleri çok çok iyi 15 günlüğe göre.

20. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Bence çok güzel bir kuş hayırlı olsun

Sayfayı Paylaş