Karadeniz Pet

Sizce Bu Kuş Nasıl?

siyahi

Meraklı Üye
Arkadaşlar hobi amaçlı kuş alacağım. Bir süredir aradığımı bulmaya çalışıyorum. Üretici bir arkadaşta bu kuşu gördüm. Henüz 15 günlük yavru. 30 günlük olunca bunu al dedi. Sizce bu nasıl? Bu Kuş hakkkındaki değerli yorumlarınızı bekliyorum. Şımarık olur mu büyüyünce :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:23 -->-> Daha önceki mesaj 19:22 --

Kafasında ki tüyler sarı ama resimde beyaz çıkmış nedense.

Güzel Küçüklükten Alıştırırsan Çok Güzel Alkışır.Şimdiden Hayırlı Olsun.Kardeş konuyu Nasıl Açıyosun bulamadımda ?

çok güzel bir kuş olacak bence eminim ayrıca erkek hemencik alışır size alın derim ben :)

çok güzel bir kuş olacak bence eminim ayrıca erkek hemencik alışır size alın derim ben :)

Erkek olduğuna emin misiniz. Kuşçu henüz bilemedi de

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:16 -->-> Daha önceki mesaj 20:10 --

Güzel Küçüklükten Alıştırırsan Çok Güzel Alkışır.Şimdiden Hayırlı Olsun.Kardeş konuyu Nasıl Açıyosun bulamadımda ?

Sağol kardeş. Konu açmayla ilgili yapman gereken, açmak istediğin konuyla ilgili katagoriye girdikten sonra hem üstte hem sayfanın alt kısmında yazan ''Yeni konu''' butonuna tıklaman yeterli. Başlık kısmına konu başlığını seçip yazarsın, altınada sormak istediğin veya söylemek istediğin birşey varsa yazarsın..

Son düzenleme:
Kuş jumbo mu yoksa bana mı iri geldi. bence çok güzel bir kuş olacak. Bana da şu an erkek gibi geldi

Bu kuş 15 günlükten büyük :) en azından 20 üzeri çünkü bendeki 23 günlük kuşlar bile bu kadar tüylü değil.Maşallah iri bir kuş olacağı belli

Düşüncelerini belirten arkadaşlarıma teşekkür ediyorum... Kuşçu 15-16 günlük dedi onun yalancısıyım. Ama iri bir kuş olacağını kuşçu da söyledi. İnsan canlısı bir kuş olur inşaallah Almayı düşünüyorum :) Fikir beyan etmek isteyen ustaları bekliyorum :)

15 günlükken kuş mu beğenilir yahu :) Büyüsün bir yuvadan atlasın da öyle bir daha bakın

Abican, tek yavru bu. Gerçi başka yavrularda var ama 2 aylık civarı. 30 günlükken alıp kolay eğitmek istiyorum ama şu an için tek seçeneğim bu. Biraz canlansın bakalım istediğim gibi olmazsa bekliyecez başka yavruları ;)

Maşallah büyüyünce daha da güzelleşir eğitmek için birebir

Kardeşim bu gönül işi :) :) :) kuşun biri sana farklı görünür içine sıcak gelir alırsın. Ayrıca alıştırmak için 2 aylık yavru da ideal bence. Dediği.gibi tamamen senin bileceğin iş. Benim erkeğime aldığım dişi kuşçunun salmasındaki en ufak kuştu kuyruğunu yolmuştu diğer kuşlar. Ama farklı geldi bana kanım kaynadı aldım. Alalı da 20 gün anca oldu hayvan bariz şekilde toparladı hamd olsun. Şimdi erkek kur yapınca hemen çiftleşme pozisyonuna geliyor ama diğeri tüy dökümünde olduğu için çıkmıyo. Anaç bi dişi yani. Tabiki güzellik irilik de önemli ama bence en önemlisi kuşun karakteri. Ben Allah'ın izniyle bu dişimden çok yavru alacağıma inanıyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:13 -->-> Daha önceki mesaj 23:12 --

Lafı uzattım galiba. Velhasıl–ı kelâm hangisi sana sevimli görünürse onu al :) :) :)

Kardeşim bu gönül işi :) :) :) kuşun biri sana farklı görünür içine sıcak gelir alırsın. Ayrıca alıştırmak için 2 aylık yavru da ideal bence. Dediği.gibi tamamen senin bileceğin iş. Benim erkeğime aldığım dişi kuşçunun salmasındaki en ufak kuştu kuyruğunu yolmuştu diğer kuşlar. Ama farklı geldi bana kanım kaynadı aldım. Alalı da 20 gün anca oldu hayvan bariz şekilde toparladı hamd olsun. Şimdi erkek kur yapınca hemen çiftleşme pozisyonuna geliyor ama diğeri tüy dökümünde olduğu için çıkmıyo. Anaç bi dişi yani. Tabiki güzellik irilik de önemli ama bence en önemlisi kuşun karakteri. Ben Allah'ın izniyle bu dişimden çok yavru alacağıma inanıyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:13 -->-> Daha önceki mesaj 23:12 --

Lafı uzattım galiba. Velhasıl–ı kelâm hangisi sana sevimli görünürse onu al :) :) :)

Haklısın Abican ama ben istanbulda, ankarada veya izmirde değilim. Küçük bir ilçede oturduğum için çok alternatifim yok. Sadece bir tane üretim yapan kişi var ve onda ne varsa onu almak durumundayım. :-D

E o zaman her muhabbet güzeldir diyelim :) Hayırlı olsun şimdiden kardeşim :)

Tabi ki Abican ama her yiğidin gönlünde bir aslan yatarmış :-D
Orası öyle tabiki :) Fotoğraftaki kuş cidden iyi. Eğer gerçekten 15 günlükse boyutu ve tüyleri çok çok iyi 15 günlüğe göre.

Bence çok güzel bir kuş hayırlı olsun

Geri