petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sizce bu kusun sorunu ne?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Videoları' forumundadır ve Ceren Çağlayan tarafından 18 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Ceren Çağlayan

2. Abdurrahman CENGİZ

hiç birşey görünmüyor

3. Hürkan YILMAZ

Video bende gözükmüyor ama ..

4. Ceren Çağlayan

Duzenledim.

5. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
    hic kimsede go zukmuyor linkini atip yandan youtubeden oraya videonuzu koyun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:11 -->-> Daha önceki mesaj 22:10 --

bu muhabbet kuslari yere atiklari seylerin dususunu izlmeye bayiliyorlar een cok sevdikleri oyndur oyun oynuyor

6. Abdurrahman CENGİZ

kendince oynuyor haylazlık yapıyor

7. Hürkan YILMAZ

Oyun oynamak istiyor o maddenin düşüşünü izlemek istiyor benim kuşlarım kitaplığın üstüne anahtar koydum her saldığımda uçar onu aşağı atar ve anahtara yan yan bakar :D

8. Yiğit ERDİK

Onlar için çok eğlenceli olacak ki benim dişi kuşum da kafesin altından havucu alıyor tüneğe çıkıp tekrar yere atıyor :)

9. Ceren Çağlayan

Baska kuslar da var, onlar havucu yiyorlar mesela. Havucu yedirtmiyor onlara, kovaliyor kuslari. Marul, elma... Her seyi atiyor...

10. Hürkan YILMAZ

Dediğim gibi oyun oynamak istiyor ama yemek istese eminim atmaz yerdi demekki istemediği için oyun haline dönüştürüyor.

11. Ceren Çağlayan

Hmm, yillardir sorunlari oldugunu dusunuyordum ben de. Cocugum olsa tuvalete kitlerim :D

12. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    yuvalık takmayı denedınmı dısımı bu kus belkı o kabı yuvalık olarak goruyor olabılır :D

13. Ceren Çağlayan

Yuvalik olarak gordukleri bi sepet var, sanirim bu kusum zaten yumurtlayacak ama emin degilim. Belirtileri nedir onu da bilmiyorum. O yuzden o sepeti de cikarmadim. Surekli icinde oturuyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfayı Paylaş