Karadeniz Pet

sizce cinsiyeti ırkı? ve bir kaç soru?

okan67

Meraklı Üye
Bir kaç sorum olcak kusum 11 aylık

1- ırkı cinsiyeti (ben erkek biliyorum )
2-sizce kızısmısmı nerden anlıyoruz kızıştığını
3-yanına dişi(eğer erkekse) alsam uyum sağlaması çifleşmesi uzun sürer mi
4 alacagım dişide neye dikkat etmem gerekir
cevaplarınızı beklıyorum tskler

Taş gibi erkek Maşallahı var :)

Kizismis erkek maşallah pet shop a götürün kendi secsin esini yada bi üretici ile irtibata gecin üretici olursa daha iyi olur

Kuş erkek ve kızışmış ama erkek kuşlar zaten olgunluk dönemlerinden sonra hep kızışkın oluyorlar ;) dişiler gibi değiller, yanına alacağınız dişinin erkekten ufak olmasına dikkat etmenizde fayda olur diye düşünüyorum zira erkek daha kolay baskın çıkabilir dişiye ve onu yönlendirebilir, tabi eşini kendi seçmesi daha güzel olur.

eşini kendisi secmesini bende isterdim ama konustugum petshopcu al git dedi es olmazsa getirirsin dedi kalsın dedım oda satılır dedi onun için yanına alcam

alacagım dişiyi hemen yanına mı atayım

Kusunuz güzel bir erkek maşallah. Alacağınız dişi 1 hafta ayrı kafeste olsun iyice bi gozlemleyin hastalık Olabilir.

Kusunuz güzel bir erkek maşallah. Alacağınız dişi 1 hafta ayrı kafeste olsun iyice bi gozlemleyin hastalık Olabilir.

anladımm tsekkür ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:00 -->-> Daha önceki mesaj 21:41 --

abiler kızmıs oldugunu nerden anlıyorsunuz sölermısıunız

Çok yakışıklı maşallah , bir hatun lazım size [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] abimizde damızlıklar olacaktı..

kafa yapısı gözler ve gaga. Yalnız kalan erkekler çabuk kızar zaten. Maşaallah kuşunuza

Geri