petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

sizce eş almalımıyım ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ramboq103 tarafından 21 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. ramboq103

ramboq103 Member

Beğenileri:
    2
    Arkadaşlar yaklaşık 2 aylık bir yavru kuşum var . kendime çok alıştırdım sürekli kafesin dışında ve kafesin içine koyup kapısını kapatınca hemen sağa sola zıplamaya başlıyor dayanamıyor çıkmak istiyor. ben bu kuşuma eş almak istiyorum. 1- eğer eş alırsam benim kuşum kafese alışır mı , yani dişiyi bırarkıp dışarı filan çıkmak ister mi ? . 2- daha 2 aylık oldugu için herhangi bir eş koysam birbirlerine alışırlar mı ?

2. memo35

memo35 Member

Beğenileri:
    0
    1-eğer alırsan onun gibi 2-3 aylık olsun
    2-birbirleriyle ilgileceği için sizden birazda olsa uzak kalacaktır mesela öğrettiğiniz kelime varsa söylemez artık.
    3- yaşları ufak olduğu için alışmaları daha kolay olacaktır.
    4-Eğer sizinle ilgilenmesini istiyorsanı vede eğitmek istiyorsanı hiç gereği yok.

3. ramboq103

ramboq103 Member

Beğenileri:
    2
    hayır benimle ilgilenmesini istemiyorum. tek çekincem dişiyi aldıktan sonra benim kuş kafes dışına alışmış olduğu için yine kafasin içinden çıkmak ister sağa sola zıplar kafeste dişiye rahat vermez ve ilgi göstermez düşüncesi var. sizce dışarıya çıkma isteği yok olup dişiye ilgi gösterir mi ?

4. Anıl ATIŞ

Anıl ATIŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    27
    Çift kuşlarda konuşur benim kuşum eş alınca konuşmaya başladı.

5. memo35

memo35 Member

Beğenileri:
    0
    Aynı sizin kuşunuz gibi benimde kuşum dışarı çıkmayı severdi ama eş aldığımdan beri çıkarınca rahatsız oluyor. Telaşlanmanıza gerek yok bir birleriyle alışınca sorunlar hal oluyor zaten.

Sayfayı Paylaş