Karadeniz Pet

Sizce hangi kafes?

ermann

Paylaşımcı Üye
Birkaç gündür çifthane kafeslere bakıyorum.En son aşağıdaki 3 kafesten 1'ini almaya karar verdim.Fakat hangisi daha uygun olur kararsızım.
-1 çift kuşum var ileride 1 çift daha düşünüyorum.Şimdilik kafes ortadaki bölme olmadan tek olarak kullanılacak.
-Teller arası boşluk önemli 1 kafesimde teller arası boşluk fazla olduğu için erkek aralardan kaçma planları yapıyordu.
-Daha sonra 1 çift daha alınca ortadan bölme ile 2 çifte yetecek mi sıkıntı olur mu
çifthane kullanan kullandığı kafesi önerebilir veya satmak isteyen varsa da iletişime geçebilir.
cache_500_1__i_7257661_WJH.jpg

Ölçüler : 60x43x35
------------------------------------------------------------------
cache_500_1__i_7643670_HPE.jpg

Ölçüler : 64x39x31

------------------------------------------------------------------
cache_500_1__i_9939187_MNH.jpg

Ölçüler :60X36X43

Son düzenleme:
Bende 2. kafesin plastik tabanlı olanından sipariş ettim tek kuş bakacagım sizde 2. nin ölcülerinde plastik tabanlı öneririm.

arkadaşım 2.olan kafesde al cekmece sanırım 2 bölmeli ve bu yüzden arada acıklık görüyorum mesela ben.bence onu alma araya hem yemler dökülür ordan yere.ya tek parca olan cekmecelilerden al yada 1.yi al ,

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:09 -->-> Daha önceki mesaj 18:08 --

2 şer 3 er cm önemli değil önemli olan kullanışlı olsun besleyen kişilerinde.sahsen ben o arası acık olanı tavsiye etmem.araya yemler dökülücektir.tek parca cekmeceli iyi.ama bu iki cekmece ve dikkat ettiysen arada açıklık var

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:10 -->-> Daha önceki mesaj 18:09 --

bu arada izmirdeymişşsiniz kardelen petsopta üsttekinin aynısı 25 tl garaj yolunda kamil tuncada eğer biliyorsanız

en genis olani al derim ilerisi içinde kuşlar içinde iyi olur bence

dostum bence geniş al derim.senin ölçüler en 60cm.ikiye böl 30 cm yer kalıyor.80 cm lik alırsan en azından iki karış olur,buda fena olmaz derim.

sana tavsiyem kafesi böldüğünde telle değilde kontrapilak ile böl kuşlar birbirini rahatsız ediyorlar

Aşağıdaki kafesi aldım naturbird sanal pazarda ürünlerini çok uygun taksit seçenekleri ile satıyor incelemenizde fayda var
cache_500_1__i_9939187_MNH.jpg

cache_500_1__i_9939187_LLW.jpg
bu kafes yerine tavalı kafes öneririm, bu kafesin altını temizlemek için alttaki plastikleri tellere tutan mandalları çıkarmak zorunda kalırsınız, temizlik zor olur, tavalı kafeslerde tavayı çıkarıyorsunuz, o kadar...

Geri