Karadeniz Pet

Sizce hangisi ve fiyatları nasıldır

Mustafa TELSiZ

Meraklı Üye
Merhaba Arkadaşlar

Aşağıdakilerden hangisini önerirsiniz. ve Fiyatları ne civardadır bilgi verirseniz sevinirim iyi günler .....

z20Dq4.jpg

89YroW.jpg

Pek anlamıyorum şuan ama bunların tanesi kesinlikle 150 175 den fazladır. Özellikle alttaki süper

Show jumbolar. Usttekı kızısmıs ıyıdır. 250 cıvarıdır.

Her ikiside show jumbo ama alttaki vasıflı. Fiyatlarıda 150den başlayıp 500e kadar gidiyor.

teşekkürler arkadaşlar anladığım kadarı ile alttakini mi alayım mavi sarı olanı

Altdakinin Daha iyi gibi duruyor canli gormrkde fayda var

Şu jumboları nedendir bilmiyorum ama hiç sevemiyorum arkadaş :) 2resimdeki daha göze hitap ediyor

....

peki bu nasıl arkadaşlar bunun fiyatı ne civardadır şimdikten cevap veren tüm arkadaşlarıma teşekkürler

J7Qb2Q.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:49 -->-> Daha önceki mesaj 21:26 --

arkadaşlar son gönderdiğim nasıldır. buda show jumbo mudur. fiyat kaç civarına kadar alınabilinir. bilgi alabilir miyim. teşekkürler

Her ikiside show jumbo ama alttaki vasıflı. Fiyatlarıda 150den başlayıp 500e kadar gidiyor.

Vasfını nasıl anlıyorsunuz Abican. Yada vasıflı kuş nasıl oluyor. Vasıflı ile vasıfsız arasında ne fark var. Hiç anlamıyorum bu konudan.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:03 -->-> Daha önceki mesaj 00:00 --

Şu jumboları nedendir bilmiyorum ama hiç sevemiyorum arkadaş :) 2resimdeki daha göze hitap ediyor

....

Aynen abican ;) Yavru iken güzel oluyorlar ama büyüyüp gözleri falan kapanınca hoşuma gitmiyor ;)

....
Aynen abi ben de çok ısınamadım bunlara. Sürekli somurtuyo gibi duruyorlar ondan mıdır bilemem.

Son düzenleme:
Ama sarı kafalı mavi kuş çok güzel. Bunlardan birini alacaksan maviyi al.

herkese çok teşekkür ederim malesef görme şansım yok 2. kafesli olan yeşil hariç diğerleri istanbul dışı bakalım hayırlısı halen arıyorum farklı renkli dişi jumbo elinde olan varsa istanbul da gelip alırım bilgilerinize.... :)

Bana alttaki canlı gözükse de bu hayvanları tanıdım tanıyalı ayak duruşu hep dikjat ettiğim bir vasıf oluyor.
Alttaki yan basıyor fark ettin mi?
Aslında sıkıntı değil hayvanın sağlığı için hiç sıkıntı teşkil etmez ama hoş görünmüyor.
Üsttekinin ayaklarını alttakine taktırıp alın :))
Alttaki ayaktan kaybediyor.
Fiyatları
125 ten başlar en az. Show jumbo.

Geri