Karadeniz Pet

Sizce kac aylik?

• Konbuyu başlatan hakaang
  • Başlangıç tarihi
H

hakaang

Guest
9e66a8428c83b849077bd41b5cb531e9.jpg

kusu alali 1 hafta oldu. aldigimda cok uysaldi ve 2 gunde parmaga cikartmayi ogrendi. omzuma kafama felanda koydum korkmadi. gagasinda aldigimdan beri siyahlik var. sorunum su ki disari suanda cok fazla cikmak istiyor. cikartiyorum ama klimanin ustune cikiyor ve oradan hic inmiyor. arada bir asagi yanima gelmesini istiyorum. bunu nasil alistirabilirim? ve sizce aldigim yerdeki adamin soyledigi gibi 1.5 aylik mi ve erkek mi?

tesekkur ederim. egitim icin 2.5 ay iyi sanirim. kus hic korkmuyor. fazla tepki verememesi kucukluguyle mi yoksa karakteriyle mi alakalidir?

Gagasındaki siyahlık küçük olduğu için var, zamanla geçecek. Kısa sürede güzel bir ilerleme göstermişsiniz, zamanla sizin yanınızda durmaya da alışır. Bulunmasını istediği yerlerde ilgisini çekecek şeyler bulundurabilirsiniz, böylece klimadan uzak durmaya alışır. Meyve olabilir, yem olabilir, oyuncak olabilir.

Bana kalirsa 2.5 ayliktan daha kucuk olsa olsa 2 aylik derim cunku gagasindaki siyahlik hala gecmemis egitim acisindan hic supheniz olmasin rahatlikla egitebilirsiniz.

sabah alarmim caldigi anda kafesini aciyordum artik sabahlari alarm caldigi anda kafesin icinde cildiricak gibi seviniyor. gelisimini gormek cok mutlu ediyor beni

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:38 -->-> Daha önceki mesaj 17:14 --

cinsiyeti hakkinda yorum yapabilecek var mi?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:18 -->-> Daha önceki mesaj 17:38 --

0c3f424a48d90f617125f1576ebb226b.jpg
1. haftamizda 1.5 aylik fistigim omzumda :D

1 bucuk aylık gibi
.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi