Karadeniz Pet

Sizce sorun var mi

Koray DANIŞMAZ

Süper Moderatör
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Merhaba bugün farkettim kuşum nefes alırken Ciğer sesi gibi nefes alış sesini duyuyorum birde sık sık ağzını acıyor acaba neden olur

Sık sık agzini acip kapatiyorsa nefes alma problemi olabilir agzini acip kapatarak daha rahat nefes alirlar.

Ciğerlerden ses geliyorsa ve dışkısı cıvıksa büyük ihtimalle ceryanda kaldı ve üşüttü mubiş. Bir veterinerin görmesinde fayda var. Büyük ihtimalle antibiyotik tedavisi gerekli olacaktır. Çok geçmiş olsun.

Ciğerlerden ses geliyorsa ve dışkısı cıvıksa büyük ihtimalle ceryanda kaldı ve üşüttü mubiş. Bir veterinerin görmesinde fayda var. Büyük ihtimalle antibiyotik tedavisi gerekli olacaktır. Çok geçmiş olsun.

cereyanda kalması mumkun degıl yada usutmesı ortam hem 18 derece bu arada dıskısı cıvık degıl

Ayni sorun bendede var kuslarim ilk kuluckada surekli ciftlesmelerine ragmen 1 tane yumurtladi ve oda bostu disi kusum ayni bu arkadastaki gibi surekli agzini acip kapatiyor acaba yumurtlamasinda sorun olurmu

Boğazını ileri doğru ıtıyorsa ve kusacakmış gibi kafasını sallandırıyorsa aman dikkat!! Bir kuşumu bu sebeple kaybetmiştim.

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kusunuzda mantar var galib

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:52 -->-> Daha önceki mesaj 21:51 --

kusunuzda mantar var galiba

Cerenin üstünde banada mantar var gibi geldi.

acaba mantar var mı ustalar ?

Geri