Karadeniz Pet

Sizlere Çok Bahsettiğim Kuşumun Yumurtaları

• Konbuyu başlatan muhabbetciyiz
  • Başlangıç tarihi
M

muhabbetciyiz

Guest
arkadaşlar 13 ekim ilk yumurta 24.gün çıkmadı hayla

bir fotoğraf atmak istedim

ilki boş olabilir diğerleri çıkar inşallah bekle biraz daha baya var yumurtası çıkar bence

2. resimde yumurtaların renginden anladığım kadarı ile boş gibi görünüyor ama siz neden hala ısrarla yumurtayı ışığa tutup boşmu dolumu bakmadınız hala anlayabilmiş değilim.

30 sn de bütün yumurtalar dolumu boşmu anlayabileceğiniz halde neden ısrarla gaipten cevap bekliyorsunuz onua anlayamadım.

Androidli bir telefonunuz varsa el feneri programını kurup flaşınızı açın. Karanlık bir odada yumurtanızı ışığa yan tarafından dayayın içi doluysa zaten içerdeki yavruyu görürsünüz. Yada damarlanmaları görürsünüz.
Boş ise zaten hemen anlarsınız.

2u9jy1h.jpg

Son düzenleme:
Buradan bile boş gibi görünüyor eğer ışıktan değilse renkleri çok açık

arkadaş hergün ben senin aynı konunu görmekten bıktım sen aynı konuyu farklı şekillerde tekrar tekrar açmaktan bıkmadın Yapabilecegin 2 şey var ya arkadaşın dedigi gibi yumurtayı alıp fenere dayayıp bakıcaksın yada bekleyeceksin boş boş... ha kimse sana buradanda yumurtaya yukarıdaki resimlerdeki gibi bakıp resim atmadıkça bişey diyemez.
Ayrıca başka konu açmak yerine bu konunun altına mesaj olarak yazarsan soracaklarınıda flood yapmamış olursun

Yumurtalarınızı arkadaşın dediği gibi kontrol edin derim boşsalar alırsınız altından boşa yatmaz. Gayet güzel açıklamışlar

anladım boş olabilir ilk kuluçka ama 2.çiftleşmede yumurta gelirmi ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:00 -->-> Daha önceki mesaj 15:59 --

yani dolu olurmu ?

2. kuluçkada erkek kısır degilse dolu olur benimkilerde öyle oldu ilki boş digerleri dolu ...
işikla bakman lazım fotodan anlaşılamaz

Geri