petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sizlere Çok Bahsettiğim Kuşumun Yumurtaları

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve muhabbetciyiz tarafından 6 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. muhabbetciyiz

arkadaşlar 13 ekim ilk yumurta 24.gün çıkmadı hayla

bir fotoğraf atmak istedim

2. kadir5640

kadir5640 New Member

Beğenileri:
    0
    ilki boş olabilir diğerleri çıkar inşallah bekle biraz daha baya var yumurtası çıkar bence

3. trazetekutr

trazetekutr New Member

Beğenileri:
    2
    2. resimde yumurtaların renginden anladığım kadarı ile boş gibi görünüyor ama siz neden hala ısrarla yumurtayı ışığa tutup boşmu dolumu bakmadınız hala anlayabilmiş değilim.

30 sn de bütün yumurtalar dolumu boşmu anlayabileceğiniz halde neden ısrarla gaipten cevap bekliyorsunuz onua anlayamadım.

Androidli bir telefonunuz varsa el feneri programını kurup flaşınızı açın. Karanlık bir odada yumurtanızı ışığa yan tarafından dayayın içi doluysa zaten içerdeki yavruyu görürsünüz. Yada damarlanmaları görürsünüz.
    Boş ise zaten hemen anlarsınız.

#3 trazetekutr, 7 Kasım 2014
    Son düzenleme: 7 Kasım 2014
  4. AliismailERTAŞ

AliismailERTAŞ Active Member

Beğenileri:
    0
    Buradan bile boş gibi görünüyor eğer ışıktan değilse renkleri çok açık

5. x16

x16 New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaş hergün ben senin aynı konunu görmekten bıktım sen aynı konuyu farklı şekillerde tekrar tekrar açmaktan bıkmadın Yapabilecegin 2 şey var ya arkadaşın dedigi gibi yumurtayı alıp fenere dayayıp bakıcaksın yada bekleyeceksin boş boş... ha kimse sana buradanda yumurtaya yukarıdaki resimlerdeki gibi bakıp resim atmadıkça bişey diyemez.
    Ayrıca başka konu açmak yerine bu konunun altına mesaj olarak yazarsan soracaklarınıda flood yapmamış olursun

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Yumurtalarınızı arkadaşın dediği gibi kontrol edin derim boşsalar alırsınız altından boşa yatmaz. Gayet güzel açıklamışlar

7. muhabbetciyiz

anladım boş olabilir ilk kuluçka ama 2.çiftleşmede yumurta gelirmi ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:00 -->-> Daha önceki mesaj 15:59 --

yani dolu olurmu ?

8. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    2. kuluçkada erkek kısır degilse dolu olur benimkilerde öyle oldu ilki boş digerleri dolu ...
    işikla bakman lazım fotodan anlaşılamaz

Sayfayı Paylaş