petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sokakta yavru kuş buldum yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Sinan Yıldız tarafından 29 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Sinan Yıldız

[​IMG]Merhaba arkadaşlar. dün arkadaşımın dükkanının camına çarpıp yere düşen bir muhabbet kuşu yakaladım. hemen petshopa gittim kafes, yem, gaga taşı, kuş kumu verdi dükkan sahibi burnu yaralı idi kendim eczanede çalışıyorum hemen terramycin sürdüm yarasına yalnız fazla ürkek hayvan petshopçuda 5-6 gündür dışarda olduğunu söyledi hayvancağız açtı herhalde 1 saat aralıksız yem yedi su içti. bu işlerden anlayan bir arkadaşıma resmini gönderdim dişi dedi şuan fazla ürkek ilerleyen zamanlarda yanına bir arkadaş alsam olur mu ? teşekkürler.

#1 Sinan Yıldız, 29 Aralık 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 29 Aralık 2014
  2. BrK

BrK Guest

Aslında arkadas olarak almak istiyosanız bence hemen alın ama ciftlestirmeyi düsünüyosanız onu konuyla uzman olan kisilerin yorumlarını bekleyin hocam :)

3. Gizem TÜRKCAN

Beğenileri:
    4
    Allah sizi göndermiş onu ölümden kurtarın diye. İnşallah iyi olur. Ürkek olması normal hayvancağız neler çekti kim bilir sokakta. İmkanınız varsa bir fotoğrafını atabilir misiniz cinsiyeti hakkında da kesin bilgi sağlarsınız.

#3 Gizem TÜRKCAN, 29 Aralık 2014
    Son düzenleme: 29 Aralık 2014
  4. Burak Erk

Burak Erk New Member

Beğenileri:
    0
    Fotoğraf atabilme imkanınız varsa bakabiliriz aslında yarasına durumuna vs.

5. Sinan Yıldız

yeni üye olduğum için siteyi tam çözemedim nereden atıyoruz fotoğrafı arkadaşlar

6. Bozo-27

Bozo-27 Member

Beğenileri:
    1
    Şimdilik bir arkadaş almayın önce ortama ve size alışsın daha sonra güven hissettikten sonra yanına bir eş alırsınız . Şimdi alırsanız yeni gelen ezer sürekli yaralı kuşu.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:07 -->-> Daha önceki mesaj 17:06 --

Resim Ekleme Buradan gerekli adımları izleyerek ekleyebilirsin.

7. emre983

emre983 New Member

Beğenileri:
    0
  8. Sinan Yıldız

yükledim arkadaşlar sağolun..sizce de dişimi erkek mi ?

9. sparox

sparox Member

Beğenileri:
    0
    Onca zaman dışarıda yıpranmış hayvan vitaminsiz kalmıştır ileride vitamin almanızı tavsiye ederim ancak şimdilik evde elma,armut,üzüm,marul falan varsa kafesin teline sıkıştırın. geçmiş olsun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:18 -->-> Daha önceki mesaj 17:17 --

Dişi bir kuş

10. Bozo-27

Bozo-27 Member

Beğenileri:
    1
    Maşallah güzelde bir kuşmuş . Kanatlarını ve ayaklarını da bir kontrol edin , yapabilirseniz dokunmadan yapın.

Sayfayı Paylaş