Karadeniz Pet

Sokakta yavru kuş buldum yardım

• Konbuyu başlatan Sinan Yıldız
  • Başlangıç tarihi
S

Sinan Yıldız

Guest
LYAMMo.jpg
Merhaba arkadaşlar. dün arkadaşımın dükkanının camına çarpıp yere düşen bir muhabbet kuşu yakaladım. hemen petshopa gittim kafes, yem, gaga taşı, kuş kumu verdi dükkan sahibi burnu yaralı idi kendim eczanede çalışıyorum hemen terramycin sürdüm yarasına yalnız fazla ürkek hayvan petshopçuda 5-6 gündür dışarda olduğunu söyledi hayvancağız açtı herhalde 1 saat aralıksız yem yedi su içti. bu işlerden anlayan bir arkadaşıma resmini gönderdim dişi dedi şuan fazla ürkek ilerleyen zamanlarda yanına bir arkadaş alsam olur mu ? teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aslında arkadas olarak almak istiyosanız bence hemen alın ama ciftlestirmeyi düsünüyosanız onu konuyla uzman olan kisilerin yorumlarını bekleyin hocam :)

Allah sizi göndermiş onu ölümden kurtarın diye. İnşallah iyi olur. Ürkek olması normal hayvancağız neler çekti kim bilir sokakta. İmkanınız varsa bir fotoğrafını atabilir misiniz cinsiyeti hakkında da kesin bilgi sağlarsınız.

Son düzenleme:
Fotoğraf atabilme imkanınız varsa bakabiliriz aslında yarasına durumuna vs.

yeni üye olduğum için siteyi tam çözemedim nereden atıyoruz fotoğrafı arkadaşlar

Şimdilik bir arkadaş almayın önce ortama ve size alışsın daha sonra güven hissettikten sonra yanına bir eş alırsınız . Şimdi alırsanız yeni gelen ezer sürekli yaralı kuşu.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:07 -->-> Daha önceki mesaj 17:06 --

yeni üye olduğum için siteyi tam çözemedim nereden atıyoruz fotoğrafı arkadaşlar

Resim Ekleme Buradan gerekli adımları izleyerek ekleyebilirsin.

yükledim arkadaşlar sağolun..sizce de dişimi erkek mi ?

Onca zaman dışarıda yıpranmış hayvan vitaminsiz kalmıştır ileride vitamin almanızı tavsiye ederim ancak şimdilik evde elma,armut,üzüm,marul falan varsa kafesin teline sıkıştırın. geçmiş olsun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:18 -->-> Daha önceki mesaj 17:17 --

yükledim arkadaşlar sağolun..sizce de dişimi erkek mi ?

Dişi bir kuş

Maşallah güzelde bir kuşmuş . Kanatlarını ve ayaklarını da bir kontrol edin , yapabilirseniz dokunmadan yapın.

Geri