petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

solunum yolu antibiyotiği

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve MevlütŞimşek tarafından 12 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. MevlütŞimşek

MevlütŞimşek New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar denizlide kuşlarla ilgilenen veteriner bulamadım.
    insanlara kullanılan ilaçlardan kuşa verilebilecek olan varmı. bilgisi olan ?

2. Hakan Kuş
    Gizli

ben güvercinde tetradox die bi ılac kulanıyorum muhabbet kusumuda verdım ıyı geldı ama cok fazla kacırma kapsulu ac suyuna bı kapsülün yarısını karıstır 1 gun sonra degıstr ılacsız su koy yada baytrl dıe sıvı ılac 3 5 damla agızdan verebılırsın ben etkısnı gordum bu ılacların

3. MevlütŞimşek

MevlütŞimşek New Member

Beğenileri:
    0
    elimde tetradox var. ama tek günlük doz yeterlimi ?

4. Hakan Kuş
    Gizli

o ılac baya etkılı guvercıne bı kapsul yutturuyorum her gun 1 tane 3 gun devam edıyorum muhabbette 1 er gun arayla yarım kapsul karıstr suyuna zararı olmaz baktın dırencı arttı ıyı durumda verme vıtamın daya sureklı havuc yumurta sarısı arada elma kat sulu bırakma ısel yapar marul ver dırencı artsın kusun bu saydıklarımı rendele

5. MevlütŞimşek

MevlütŞimşek New Member

Beğenileri:
    0
    teşekkürler. tetradox verdim 2-3 gün takip edeyim bakalım

6. Hakan Kuş
    Gizli

aynen umarım iyi gelir sağlığına kavuşur

Sayfayı Paylaş