petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Son yumurta ==??

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve commandante06 tarafından 14 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. commandante06

commandante06 New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar, dişi kuşum ilk 24 aralıkta yumurtladı bugüne kadar 7 tane yumurtası oldu iki tanesini kırdı sanırım boş olduğun anladı.
    Son yumurtasını yaptı iki gün sonra baktım yumurta yoktu herhalde yumurtlamayı bitirdi dedim son yumurtadan 9 gün sonra tekrar bir yumurta geldi.
    yumurtaların içine baktım damarlar ve siyahlık oluşmaya başladı çok net belli oluyor.
    9 gün sonra gelen yumurtadan sonra yumurta gelmedi bunun sebebi ne olabilir sizce_????:confused:

2. beceriksizkuscu

Abi yeter bence 9 yumurta nedir yaa kuşş çatlamadımı :D hay maaşallahhh biz 1 taneye hasretiz :)

3. commandante06

commandante06 New Member

Beğenileri:
    0
    yok kardeşim yanlış anladın toplamda ilk kuluçkada 7 yaptı bu da normal değilde gerçi :)
    7. yumurtayı son yumurtadan 9 gün sonra yaptı :D

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Artık kesmistir kuluckayi Masaallah inşaallah sağ salim çıkarlar

5. commandante06

commandante06 New Member

Beğenileri:
    0
    9 gün sonra gelen yumurta neyin nesi? onu anlamadım, Normalde iki gün aralıklarla yapmıyor muydu?

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Bir çiftim 7 gün sonra yumurtlamisti tüm yavrular çıktı baktım o da dolu 7 gün sonra da o çıktı ve hepsi büyümüş lerdi

Sayfayı Paylaş