Son yumurta ==??

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve commandante06 tarafından 14 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. commandante06

commandante06 Aktif Üye

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar, dişi kuşum ilk 24 aralıkta yumurtladı bugüne kadar 7 tane yumurtası oldu iki tanesini kırdı sanırım boş olduğun anladı.
    Son yumurtasını yaptı iki gün sonra baktım yumurta yoktu herhalde yumurtlamayı bitirdi dedim son yumurtadan 9 gün sonra tekrar bir yumurta geldi.
    yumurtaların içine baktım damarlar ve siyahlık oluşmaya başladı çok net belli oluyor.
    9 gün sonra gelen yumurtadan sonra yumurta gelmedi bunun sebebi ne olabilir sizce_????:confused:

2. beceriksizkuscu

Abi yeter bence 9 yumurta nedir yaa kuşş çatlamadımı :D hay maaşallahhh biz 1 taneye hasretiz :)

3. commandante06

commandante06 Aktif Üye

Beğenileri:
    0
    yok kardeşim yanlış anladın toplamda ilk kuluçkada 7 yaptı bu da normal değilde gerçi :)
    7. yumurtayı son yumurtadan 9 gün sonra yaptı :D

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Muhabbet Kuşu Üreticisi

Beğenileri:
    353
    Yer:
    İstanbul/Pendik
    Artık kesmistir kuluckayi Masaallah inşaallah sağ salim çıkarlar

5. commandante06

commandante06 Aktif Üye

Beğenileri:
    0
    9 gün sonra gelen yumurta neyin nesi? onu anlamadım, Normalde iki gün aralıklarla yapmıyor muydu?

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Muhabbet Kuşu Üreticisi

Beğenileri:
    353
    Yer:
    İstanbul/Pendik
    Bir çiftim 7 gün sonra yumurtlamisti tüm yavrular çıktı baktım o da dolu 7 gün sonra da o çıktı ve hepsi büyümüş lerdi

Sayfayı Paylaş