Karadeniz Pet

Son yumurta ==??

commandante06

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar, dişi kuşum ilk 24 aralıkta yumurtladı bugüne kadar 7 tane yumurtası oldu iki tanesini kırdı sanırım boş olduğun anladı.
Son yumurtasını yaptı iki gün sonra baktım yumurta yoktu herhalde yumurtlamayı bitirdi dedim son yumurtadan 9 gün sonra tekrar bir yumurta geldi.
yumurtaların içine baktım damarlar ve siyahlık oluşmaya başladı çok net belli oluyor.
9 gün sonra gelen yumurtadan sonra yumurta gelmedi bunun sebebi ne olabilir sizce_????:confused:

Merhaba arkadaşlar, dişi kuşum ilk 24 aralıkta yumurtladı bugüne kadar 7 tane yumurtası oldu iki tanesini kırdı sanırım boş olduğun anladı.
Son yumurtasını yaptı iki gün sonra baktım yumurta yoktu herhalde yumurtlamayı bitirdi dedim son yumurtadan 9 gün sonra tekrar bir yumurta geldi.
yumurtaların içine baktım damarlar ve siyahlık oluşmaya başladı çok net belli oluyor.
9 gün sonra gelen yumurtadan sonra yumurta gelmedi bunun sebebi ne olabilir sizce_????:confused:

Abi yeter bence 9 yumurta nedir yaa kuşş çatlamadımı :D hay maaşallahhh biz 1 taneye hasretiz :)

yok kardeşim yanlış anladın toplamda ilk kuluçkada 7 yaptı bu da normal değilde gerçi :)
7. yumurtayı son yumurtadan 9 gün sonra yaptı :D

Artık kesmistir kuluckayi Masaallah inşaallah sağ salim çıkarlar

Bir çiftim 7 gün sonra yumurtlamisti tüm yavrular çıktı baktım o da dolu 7 gün sonra da o çıktı ve hepsi büyümüş lerdi

Geri