Karadeniz Pet

Sonunda ....

• Konbuyu başlatan Furkan YAMAN
  • Başlangıç tarihi
maşallah kardeşim.inşallah güzel yavrularda alırsın

Arkadaşlar bugün 3.de geldi , bir şey soracağım yuvalığa talaş yerine yemlerin kabuklarını koysak olur mu ,tanıdığım birisi söyledide...Bu arada maşallahları esirgemeyelim

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

hayırlısı olsun kardeş. yem kabuklarını da koyabilirsin

Saolun arkadaşlar ,şimdilik yem kabuklarından biraz koyacağım talaş alınca koyarım ,inşallah yumurtalar boş değildir,darısı bekleyenlerin başına...

Maşallah inşallah yavrularını da sağlıkla büytürsünüz. darısı başma :)

Saolun inşallah sizde yavrularınızı alırısınız

Kıskandim vallah sizi ya benimkilerde daha tık yok.Maaşaallah.

maşallah hayırlı olsun biizim 3 ciftte hala iş yok

Arkadaşlar önerebileceğim tek şey temizliği yapın mamayı verin sonra kimsenin olmadığı sezsin bir yere bırakın hiç uğraşmayın ben böle yaptım temizlemek filan haricinde hiç uğraşmadım,talaşı da koydum yuvaya bu arada...

Arkadaşlar bugün 3.de geldi , bir şey soracağım yuvalığa talaş yerine yemlerin kabuklarını koysak olur mu ,tanıdığım birisi söyledide...Bu arada maşallahları esirgemeyelim

En sağlıklısı yem kabukları kardesim arkadaşın dogru sölemiş tanıdıgın . Benimde 4 yumurta var yem kabuklarının içinde

Talaşı koydum artık ,benim korkum şey yumurtalar büyük ihtimalle boş ...:(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:59 -->-> Daha önceki mesaj 21:16 --

Arkadaşlar şuanda çok şaşkının bugün 4. Yumurta gelmesi gerekirken gelmedi ve yumurtalardan birisi yok büyük ihtimal ile kırdılar erkek olan kuşumda yuvalığa giriyordu o yapmış olabilir mi ?kaçıncı yumurta olduğunuda bilmiyorum....

Şuan da 2 yumurta var 3. cüyü kırmışlar:(

valla bendede 5 yumurta var 6 yı kırdılarmı bilmiyorum bugün 6.cıyı yapmaları lazımdı suan yok akşama kadar bekliyeceğim bakalım

valla bendede 5 yumurta var 6 yı kırdılarmı bilmiyorum bugün 6.cıyı yapmaları lazımdı suan yok akşama kadar bekliyeceğim bakalım

Benim 6. Yumura bu sabah geldi ama 5. Yumurtayi ben cöp ettim

Tapatalk ile iphone dan gönderildi.

Yok denemek amacli baska ciftin altina sürdüm o da kirmis yumurtayi

hmm geçmiş olsun sende kuş çok ya bizim bir çift oldugundan bir tek yumurtanın kırılmasını bile göze alamıyorum.

Bu yumurtaları elimle alsam baksam ışığın üstüne koycamda birşey olur mu dolumu boşmu bakmam lazım bende tedirgin oldum şimdi ilk kuluckada boş cıkıyormuş

hmm geçmiş olsun sende kuş çok ya bizim bir çift oldugundan bir tek yumurtanın kırılmasını bile göze alamıyorum.

Bu yumurtaları elimle alsam baksam ışığın üstüne koycamda birşey olur mu dolumu boşmu bakmam lazım bende tedirgin oldum şimdi ilk kuluckada boş cıkıyormuş

Bi kac gun daha bekle

Maşallah sizinkilere benim 3den 2 ye düştü ve onlarda çok yüksek ihtimalle boş bakmaya tırsıyorum onlarıda kırar diye,erkek dişiyi beslemediği için dişi kırabilirmi?