petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

soru var soruuuuuuuuuuu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve BURAK KANGAL tarafından 29 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. BURAK KANGAL

BURAK KANGAL New Member

Beğenileri:
    0
    merhaba

benim 4 kuşum var. 2dişi 2 ERKEK 2KAFESE AYIRDIM VE YUVALIKLARI TAKDIM kuşlar yan ya na duruyorlar. birbirlerini görüyorlar yavrularlar diyimi

2. bjk70

bjk70 Member

Beğenileri:
    0
    Zamanla olur resim yuklerseniz daha yardimci olunur

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. BURAKBASKAN

BURAKBASKAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    2
    kafes aralarını kapatın görmesinler birbirlerini.
    Sesleri sorun olmaz...

4. Ensar YILMAZ

Beğenileri:
    3
    Kavga etmiyorlarsa birbirlerini öpüp kaşımalar varsa karşılıklı olarak vakti gelince yavru verirler inşallah. Burak abinin dediği gibi 2 çift birbirini görmesin.

5. gkhnyvz88

gkhnyvz88 Member

Beğenileri:
    0
    merhaba,

bendede çifthane kafesinde 2 dişi 2 erkek vardı ama birbirine alışamamışlardı bir arkadaşımızın tavsiyesi üstüne şu yolu denedim.

2 erkeği bir kısma 2 dişiyi başka kısma koydum 2 hafta yaklasık ayrı kalsın demıştı. ama ben 1 hafta ayırdım cunkı sol kısımdakı dişi kuş ile sağ taraftaki erkek birbirine kur yapmaya başladı. kafes arasından öpüştüler birbirini kaşıdı onları bir bölmeye koydum geçen hafta yuvalık koydum dişi şuan yuvalığa giriyor çıkıyor öpüşüyorlar birbirini kaşıyorlar ama ben aradaki bölmeyi kaldırmadım yandaki diğer çifti görüyor o konuda bir bilgim yok açıkcası

6. BURAK KANGAL

BURAK KANGAL New Member

Beğenileri:
    0
    tamam abi kapattım

Sayfayı Paylaş