petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sorun !

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Süleyman Aydın tarafından 15 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Süleyman Aydın
    Gizli

Tavsiyeleriniz üzere gidip tahta yuvalık aldım ama kuşlar feci şekilde korkuyor yanına bile yaklaşmıyorlar kafesin uzak koşesinde demirlerine asılı duruyorlar ne yapayım çıkartayım mı sizce

2. kenan
    Gizli

kenan Guest

Yavruluğu yan taraftaki kapının dışından giriş yeri kafese doğru taktıysan bir sorun yok onlar alışır yeni olduğu için korkmuşlardır zamanla ilgileneceklerdir çıkarma

3. aynen öyle yeni diye korktular 1-2 güne alışırlar.

4. Süleyman Aydın
    Gizli

Tamam Teşekkür ederim şimdi baktım erkek olan yuvalığa bakıyordu

5. Süleyman Aydın
    Gizli

Bilmiyorum yanlış mı yaptım dün ev sabahtan akşama kadar boştu belki çiftleşmişlerdi bu yuvalığı taktım bilemiyorum

6. Sorun olmaz.Yuvalıgın resmini koysana.

7. Süleyman Aydın
    Gizli

8. Gayet güzel. Ve geniş içinden fotoğrafı yokmu.

9. Hakan ŞAHİN

Hakan ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    baya büyükmüş snmi yaptırdın bunu

10. Sevtap DERİN
    Gizli

Yuvalığı çıkartma. Yeni olduğu için kuşlara abes gelmiştir. Zamanla alışacaklardır.

11. armand0
    Gizli

armand0 Guest

Bence bu yuvalık olmaz ya içinde bir tünek varmı acaba çünkü boy olarak uzun geldi bana hani kuş onun içine girince tünekde yoksa çıkamaz sanki dik dörtgen yerine kare petshoplarda satılanlardan alırsanız daha iyi olur bazı yuvalık resimleri sitede mevcut tabi bu benim düşüncem daha bilgili üreticiler yardımcı olurlar

12. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Yuvalığın girişinin biraz altına tünek takarsanız dört dörtlük olur

13. Süleyman Aydın
    Gizli

zaten öyle yaptım hocam tünek girişin hemen altında kuş yavaş yavaş alışmaya başladı yuvalığın üstüne felan gaga atıyor

#16 Süleyman Aydın, 16 Eylül 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 16 Eylül 2013

Sayfayı Paylaş