Karadeniz Pet

Strese girmiş olabilir mi?

EmreD

Yeni Üye
Mehabalar, muhabbet kuşum çok hareketli. Yerinde durmuyor hele bizi görünce tünekte bi oraya bi buraya gidip geliyor. Elde durmaya alışkın değil ama elimizi yaklaştırdığımızda kur yapar gibi ötmeye başlıyor. Tırnağınmızı gagalıyor. Kendisi dişi videoda da görürsünüz zaten. Yemi, suyu tamam. Ancak dikkat ettiğimde yeminin çoğunu yemediğini farkettim. Koyduğum zaman yemleri dışarıya atıyor. Ayrıca kafasını sürekli yemliğe sokup sokup çıkarıyor. Ne yapmalıyım sizce. Videosunu da drive'a attım linki burada: https://drive.google.com/file/d/0B7S1tl_odGu_QVFJdl9nLTVvdTg/view?usp=drivesdk

Dişi olduğu için daha hgırçın daha yaramaz daha oyun bozan olabilir. Videoyu açamıyorum şuan pc kaynaklı. Oyuncu olduğu kesin

kardeşim kuşuna eş almanın zamanı gelmiş.Dışarı yem atması tırnağına kur yapması bunun göstergesidir yanlız eş seçerken erkeğin dişinden büyük olsun daha verimli olur ve çiftleşme gerçeklesir kolay gelsin.

kardeş dişin kızızmış yanına erkek istiyor sende kırma hayvan cası bi erkek alı ver dişinizden bir iki ay büyük olsun aldıgınız erkeğide hemen yanına atmayın ayrı kafese koyun karşı karşıya koyun kafesleri 1 hafta kadar birbirlerini tanısınlar 1 hafta sonra dişiyi erkeğin kafesine atarsın zamanlada alışırlar yavrularıda gelir inşallah saygılar

Dişi olduğu için daha hgırçın daha yaramaz daha oyun bozan olabilir. Videoyu açamıyorum şuan pc kaynaklı. Oyuncu olduğu kesin

kardeşim kuşuna eş almanın zamanı gelmiş.Dışarı yem atması tırnağına kur yapması bunun göstergesidir yanlız eş seçerken erkeğin dişinden büyük olsun daha verimli olur ve çiftleşme gerçeklesir kolay gelsin.

kardeş dişin kızızmış yanına erkek istiyor sende kırma hayvan cası bi erkek alı ver dişinizden bir iki ay büyük olsun aldıgınız erkeğide hemen yanına atmayın ayrı kafese koyun karşı karşıya koyun kafesleri 1 hafta kadar birbirlerini tanısınlar 1 hafta sonra dişiyi erkeğin kafesine atarsın zamanlada alışırlar yavrularıda gelir inşallah saygılar

O konuda biraz şanssızım sanırım. Ben bu kuşu erkek diye büyüttüm. Cere kahverengi olmaya başlayınca dişi olduğunu anladım. Bu zamana kadar 2 erkek 1 dişi kuşu denedim iki erkeğe de saldırdı dişi olana kur yapıyordu. Kafesleri ayırdım 1-2 hafta ama yine de yanına bırakmadı. Oyuncaklarını, bizi bile kıskandı yani diğer kuşla ilgilenince kendini oradan oraya atıyor kuşa saldırıyordu. Yem bile yedirmiyordu hayvanlara. İkisi de öldü erkek kuşların. Şimdi korkuyorum açıkçası kuş almaya. Yine saldırırsa sıkıntı olacak. Eş seçimi için ne yapabilirim?

salma kafeslerı olan bır uretıcı bulun kusunuzu salmaya salıp ızlemeye baslayın bı erkekle kısa zamanda arkadas olacaklardır o damat adayını alın gelın :D

kardeş kuşcuya götürün kuşunuzu salma kafesin içine atın mümkünse vaktiniz varsa 1. veya 2 saat kadar gözlemleyin illaki bir erkek le yakınlık saglayacaktır o erkeği alın evinize götürün inşallah zamanlada mini mini yavruları olur

Çoluk çocuğa karışma vakti gelmiş bu kızın. Uygun bir üreticye götürün kendine damat seçsin

Geri