Karadeniz Pet

Stress

BARLAS

Paylaşımcı Üye
Tüye girdiğinden beri biraz sinirli, gagalamalar başladı, mırıldandığı 2-3 kelime de kayboldu. Vitamin, mama eksiği yok. Dal darı bile yemiyor. İştahsız az biraz. Normal midir? Teşekkür ediyorum.
64d01938a4e95587dc741500ce4da7d2.jpg
09dfd17b6b6340eb28854c17c21454ff.jpg

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Son düzenleme:
Yer değişikliği stresin baslıca sebeplerinden..Kızdırmış olmalısınız en kötü ihtimal kusunuz hastadır..Amatör fikrlerim umarım tez vakitte atlatır..Bu arada resimleri göremedim ben bilgniz olsun...

1 ay kadar önce şuan kullanmadığımız çocuk odasına aldım. Bebek beklediğimiz için risk oluşturabilme ihtimaline karşı. Kafesinde ayna vardı, folyosunu çıkarmamıştım. Bulanık ayna vazifesi görüyordu, kuş folyoyu çıkarınca aynayı da çıkardım. Kafeste tek oyuncak asılı şuan. Hasta olmadığına eminim. Davranışları biraz sorun oldu kafamda. Bu arada resimler bende açılıyor tekrar kontrol eder misiniz?

Benim mubişimin de aynası vardı sürekli kur yapıyordu ona yalnızlığını alıyordu aynayı çıkartınca aynasını çok arıyordu agresifleşiyordu. Biz de yanına eş aldık (= Bence aynadaki yansıması onun eşiydi ve siz eşini ondan aldınız. Kuşunuz da bu nedenle ve biraz da tüye girmenin etkisiyle streslendi. Kuşunuza eş almayacaksanız bir tane daha ayna almanızda fayda var. Tabi bu benim nacizane fikrim.

1 ay kadar önce şuan kullanmadığımız çocuk odasına aldım. Bebek beklediğimiz için risk oluşturabilme ihtimaline karşı. Kafesinde ayna vardı, folyosunu çıkarmamıştım. Bulanık ayna vazifesi görüyordu, kuş folyoyu çıkarınca aynayı da çıkardım. Kafeste tek oyuncak asılı şuan. Hasta olmadığına eminim. Davranışları biraz sorun oldu kafamda. Bu arada resimler bende açılıyor tekrar kontrol eder misiniz?

Resimler şimdi gözüküyor..Kuşnuz yeni ortamına alışınca eskisi gibi olacaktır..FAkat iştahsız olması hayra alamet değil takip edin derim..İlgiyi eksik etmeyin onu yanlız bırakmayın sevdiği oyuncagını yerine takabilirseniz iyi olurdu.

Nekton S ve E yapar mı bunu? Kızıştırmış olabilir mi? 3 gün önce vitacombex e döndüm. Bakalım ne olacak. Banyoluğunu da takayım bari. Teşekkür ederim.

Geri