Karadeniz Pet

Şu 3 kafesten hangisi?

Okan Bey rica etsem, şu kafesler kaç kuş alır kasmadan rahatça ,kardeşimle karar verdik Hagen alacağız ama model seçeceğiz.
S01=
S02=
M01=
M02=
L01=
L02=
Teşekkürederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:26 -->-> Daha önceki mesaj 19:12 --

Kusura bakmayın ben telden bahsettiniz sandım ne demek istediğinizi anladım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:29 -->-> Daha önceki mesaj 19:26 --

Mehmet Bey 1 deki resim İmac o da iyi bir marka sanırım ama kimse tavsiye etmiyor.Hagenin kullanımı mı daha kolay?

Hagen imaca göre çok daha iyi bir kafes hem kullanım hem kalite yönünden.

Ben hobide yeniyim de ileride 2 kuş olursa yavruluk takılr mı?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:45 -->-> Daha önceki mesaj 19:38 --

Mehmet Bey bu kafese hagen m 01 yavruluk takılabilir değil mi?

Hagenin tek eksiğide o sanırım yanda kapısı yok yuvalık takmak için telleri kesmeniz gerekir.

Ben tek kuşuma hagen vision M01 modelinde bakıyorum ama rahat 3 kuşu alır, onu tercih edebilirsiniz.

O konuda hiçbir bilgim yok maalesef, tek kuş olduğu için hiç yuvalık denemedim. Bazı arkadaşlar hagenların kapısına yuvalık taktıklarında biraz boşluk kalıyor gibi birşeyler yazmıştı ama m01 modelini tercih ederseniz en kötü ihtimalle kafes içinden takarsınız kafes bayağı geniş çünkü. Siz yine de almayı düşünürseniz alacağınız yerde kafes içine ve kapısına bi yuvalık takıp deneyin öyle alın derim.

hagenın hangi modeli olursa olsun kendı yuvalıgı dahıl hıc bı yuvalıgı dısarıdan takamazsınız hagen kafeslere yuvalıgı kafes ıcerısıne yerlestireceksiniz çünkü bu şekilde tasarlanmış ben içerde kullanmak istemiyorum kafesın hacmını daraltıyo dersenız telleri kesip dısarıdan takabilirsiniz ayrıca m01i onerırım çünkü kuslar daıma en yüksek noktada durmak isteyeceklerdır bende hagen s01 kullanıyorum s01 bile yüksek bi kafes kafesin alt kısmını kullanmıyolar desem yerıdır kafes alıyo olsaydım kesınlıkle m01i secerdim

Geri