Karadeniz Pet

su problemi

Kemal Kocabaş

Meraklı Üye
Yolculuk yapmamdan dolayı kusuma su veremicem bi kus ne kadar susuz kalabilir istanbul balıkesir yolculuğu

kuçuk taşıma kafesleri oluyor ona bir yemlik birtane de mini suluklar oluyor onlar takılıyor diye biliyorum mini suluk tak

Kafesin sulugu tasırken dokuluyo icine mini suluk daha denemedim gece 10dan sabah 6 7 ye cıkar heralde susuz

Söylediğin saatlerin çok sorun çıkaracağını sanmıyorum, ama için rahat etmeyecekse yanına ufak su ve bir kap al yolculuk sırasında yanına koy, sonra gerekirse dökersin suyu yolda biyere dökemeyecek durumdaysanda geri şişenin içine boşaltırsın.
Zaten yoldayken pek su içeceğini düşünmüyorum.

Zaten kusu yanıma almama musade etmiyolar bagajda gidiyor malesef

Yanınıza suluk alın, otobüs mola verdikçe biraz su koyar takarsınız kafese. Otobüsün hareket etmesine yakın çıkarırsınız, bir sonraki mola yerinde tekrar su koyar takarsınız. Eğer içmezse yolculuk boyu tekip edin, su aradığını görürseniz suluğa az miktarda su koyup içmesi bitene kadar takın kafese. Sonra çıkarırsınız. Zaten bir peçeteye döker kurtulursunuz artan sudan. Ama susuz kalması için uzun bir süre, susuz bırakmayın. Başka bir küçük suluğu da yemlik olarak kullanabilrsinşz yol için.

Geri