petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

su problemi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Kemal Kocabaş tarafından 15 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Kemal Kocabaş

Beğenileri:
    0
    Yolculuk yapmamdan dolayı kusuma su veremicem bi kus ne kadar susuz kalabilir istanbul balıkesir yolculuğu

2. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    kuçuk taşıma kafesleri oluyor ona bir yemlik birtane de mini suluklar oluyor onlar takılıyor diye biliyorum mini suluk tak

3. Kemal Kocabaş

Beğenileri:
    0
    Kafesin sulugu tasırken dokuluyo icine mini suluk daha denemedim gece 10dan sabah 6 7 ye cıkar heralde susuz

4. sbilgic82

sbilgic82 Guest

Söylediğin saatlerin çok sorun çıkaracağını sanmıyorum, ama için rahat etmeyecekse yanına ufak su ve bir kap al yolculuk sırasında yanına koy, sonra gerekirse dökersin suyu yolda biyere dökemeyecek durumdaysanda geri şişenin içine boşaltırsın.
    Zaten yoldayken pek su içeceğini düşünmüyorum.

5. Kemal Kocabaş

Beğenileri:
    0
    Zaten kusu yanıma almama musade etmiyolar bagajda gidiyor malesef

6. Ceren S.

Ceren S. New Member

Beğenileri:
    0
    Yanınıza suluk alın, otobüs mola verdikçe biraz su koyar takarsınız kafese. Otobüsün hareket etmesine yakın çıkarırsınız, bir sonraki mola yerinde tekrar su koyar takarsınız. Eğer içmezse yolculuk boyu tekip edin, su aradığını görürseniz suluğa az miktarda su koyup içmesi bitene kadar takın kafese. Sonra çıkarırsınız. Zaten bir peçeteye döker kurtulursunuz artan sudan. Ama susuz kalması için uzun bir süre, susuz bırakmayın. Başka bir küçük suluğu da yemlik olarak kullanabilrsinşz yol için.

Sayfayı Paylaş