petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

suluk türü hakkında

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve junius3434 tarafından 14 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. junius3434
    Gizli

muhabbet kusuma dar ıagızlı suluktanmı geniş agızlı suluktanmı alsam hangisi dhaa rahat olur muhabbet kuşu için ?

2. Cihan AYTAN

Beğenileri:
    25
    muhabbet kuşları için geniş ağızlı olan iyidir ama kullanım açısından ve geniş suluğun yerini tutabilecek Jumbo boy gaga suluklar var onlarda uygundur

3. ismail baktır
    Gizli

Geniş ağız tercih etmenizi öneririm

4. junius3434
    Gizli

cihan bey jumbo boy gaga sulu kresmini atarmsınız ?

5. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    biraz sacma ama benim 2 sulugumda kus su içtikten sonra kendini tamamlamıyor eksik kalıyor su kus bu sekilde susuz kalcak diye koykuyorum nasıl suluk almalıyız dik telli kafes veya suluga ne yapmam lazım

6. byrktrbrk

byrktrbrk Member

Beğenileri:
    3
    Bana göre de geniş ağızlı suluk ama kuşumun kış günü inadına banyo yapma çabası yüzünden dar ağızlı suluk kullanıyorum gayette memnunum zorlanmıyor

7. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    geniş agızlı suluk kafese uymuyor sulugum kus su içtiginde suyu tamamlamıyor eksik kalıyor sürekli benim oynatarak tamamlamam gerkiyor bunu nasıl engellerim

8. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Suluk olarak tercih edilmesi gereken bana göre geniş ağızlı suluklardır.Ama benim kafesimin telleri dikey olduğu için ben kanarya suluğu kullanmak zorunda kalıyorum.Tellerle alakalı bir durum kafesiniz telleri geniş ağızlı muhabbet kuşu sulukları oluyorsa tabiki geniş ağızlı kullanmanız mantıklı olacaktır.Ama o kadar önemli bir sorun değil çünkü susadıklarında her türlü su içeceklerdir.

9. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Bildiğiniz gibi suluk iki parça. İki parçayı birleştirirken tam kapatmayın yani arada biraz boşluk kalsın sorununuz düzeliyor :)

Sayfayı Paylaş