Karadeniz Pet

Sünger devamlı çıkıyor

Hayır sünger

İnşallah sebep odur sadece, dedim acaba bi rahatsızlığımı var

11 günlük oldu yavru, makyaj süngeri yırtıldı, bende bu süngerlerden aldım, sert bi sünger değil ama çok yumuşak. morartıları sünger yapmış olabilirmi

Teşekkür ederim, kendi elimde denedim yakıyor değdikçe biraz hiç düşünememiştim, ama morartılar neden anlayamadım

Tahriş olabir yada fazla sıkmadan olabilir o sungeri cikarip kelepce alin yada anne kusun ilgisini cekip ısırmıs olabilir ve ayagini isirmis olabilir ama en iyisi en kötüsünü düsunmektir ayagina krem sürün biraz soguk kompleks yapin cok cok az sonra kelepce takim

Süngerden olmuş olabilir vücudu baya morarmış süngeri değiştirin yumuşak ve makyaj süngeri gibi bir sünger kullanın veya varsa çevrenizde üreticiden kelepçe rica edin yoksa da yumuşak bir sünger ile 10 gün tedavi edin kontrol edin ki tedavi sürekli olsun geçici birşey bu çarpık bacak olması sürekli tedavi ile geçmiş olacak inşaallah

Sünger hiç sıkmıyo düşünün artık her dk kontrol ediyorum çıkmış oluyo, hangi kremi sürmeliyim

Süngerden olmuş olabilir vücudu baya morarmış süngeri değiştirin yumuşak ve makyaj süngeri gibi bir sünger kullanın veya varsa çevrenizde üreticiden kelepçe rica edin yoksa da yumuşak bir sünger ile 10 gün tedavi edin kontrol edin ki tedavi sürekli olsun geçici birşey bu çarpık bacak olması sürekli tedavi ile geçmiş olacak inşaallah
Çevremde hiç kelepçe bulamadım, makyaj süngerini anneleri kopardı, bu defa bu süngeri yaptım ama çıkaracam süngeri yarın tekrar makyaj süngeri ile yapacam

Butun vicuduna degil zaten morarti olan yere terramycin bkraz surun rahatlatsin bunu aksamda yaparsiniz

Krem surmedim fakat morluklar azalmış durumda bugün ilk işim makyaj sungeri almak oldu hemen degiştirdim, tesekkrler :)

Krem surmedim fakat morluklar azalmış durumda bugün ilk işim makyaj sungeri almak oldu hemen degiştirdim, tesekkrler :)
Ama böyle olmuyor görsel ler ile yazınızı destekleyince bizde merakımızı giderelim yavrucak nasıl oldu [emoji16]

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ama böyle olmuyor görsel ler ile yazınızı destekleyince bizde merakımızı giderelim yavrucak nasıl oldu [emoji16]

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Son hali bu şekilde, 12 günlük

Ekli dosyalar

• P_20180408_222545.jpg
    P_20180408_222545.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 10
Buda abisi veya ablası, rengi nasıl olacak çok merak ediyorum

Ekli dosyalar

• P_20180408_002508.jpg
    P_20180408_002508.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 6
Geri