Karadeniz Pet

Sünger devamlı çıkıyor

Mustafa23

Paylaşımcı Üye
9 günlük yavruda çarpik bacak sorunu var, sünger ile tedavi uyguluyorum, fakat gece düzeltiyorum sabah bakıyorum tek ayagindan sünger çıkıyor ne yapmam gerekir bu durumda, sünger küçük fakat yavru sırt üstü duruyor

9 günlük yavruda çarpik bacak sorunu var, sünger ile tedavi uyguluyorum, fakat gece düzeltiyorum sabah bakıyorum tek ayagindan sünger çıkıyor ne yapmam gerekir bu durumda, sünger küçük fakat yavru sırt üstü duruyor
sünger olduğu için sırt üstü durması normal sık sık süngeri yenilemekte kontrol etmekte fayda var diğer bir yol ise çarpık bacak tedavisi için satılan kelepçelerden satın almaktır

Bulunduğum yerde hiç kelepçe bulamadım, eger soeun devam ederse internetten şipariş verecm, devamli süngerin cikmasi bi sorun yaratirmi tekrar düzeltsek bile

Bulunduğum yerde hiç kelepçe bulamadım, eger soeun devam ederse internetten şipariş verecm, devamli süngerin cikmasi bi sorun yaratirmi tekrar düzeltsek bile
hep aynı boyda aynı delikleri açıp takarsanız sorun olmaz kelepçeler de genelde toplu olarak satılır

Bacaginin gececegi delikleri genis yapiyorum o yüzden cikiyor sıkı yapsamda oynatamiyor

2 gun oldu sünger tedavisine başlayalı fakat süngeri çikardigim zaman kuş yürümüyor öylece kalıyor bu normal mi

Ekli dosyalar

• P_20180407_115318.jpg
    P_20180407_115318.jpg
    1.6 MB · Görüntüleme: 28
süngeri çıkarmayın 2 günde düzelcek şey değüil çrpıkk olduğu için yürüyemiyodur

Kan dolaşımı için arada çikartmak istedim, bacaklarını oynatmıyor yüz üstü durdugu zaman yanlış birşey yapmadım ins

Sıkı yapmıyorum bacagına taktıgım zaman oynatma payı birakiyorum, Teşekkr ederim insallah duzelir

Acaba anne sungeri cikarmak icin mudahalede bulundu zarar mi verdi tahmin sadce benimki :( ins normaldir durum ve bilgisi olan kisiler bilgilendirir umarim.

Hiç bi fikrim yok :( süngeri sıkıda yapmadım, İnşallah normaldir, zaten bacak sorunu var başka birşeyi daha yoktur umarım :(

Normal şartlarda karin üstü beklemesi gerekirdi ama sünger nedeni ile.bir sağa bir sola yatıyor o yuzdennolmus olabilir

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

o şey süngere hiç benzemiyo köpük mü o

Geri