Karadeniz Pet

Kuşum devamlı bu şekil nefes alıyor

Özi51

Yeni Üye
Kuşum son zamanlar bu şekilde ses çıkarmaya başladı nefes alırken sorun yaşadığını düşünüyorum sizce hastalığı nedir?Video

Sürekli telde değil çektiğimde telde duruyordu hava akımına maruz kalmadı veteriner durumu çevremde hep kedi köpek var kuşla ilgilenen yok 4-5 aydır bu şekilde ötüyor dururken arada düzeliyor geri başlıyor

Geceleri biraz daha artıyor hareketi yerinde kuşun

Kuşta halsizlik de var gibi geldi bana. Bence de mutlaka kanatlı kuş veterineri görmeli. Geçmiş olsun ✨

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Yarın veteriner ile görüşeceğim durum bilgilendirmesi yaparım.

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Yarın veteriner ile görüşeceğim durum bilgilendirmesi yaparım.
Kanatlı kuş veterineri olmasına dikkat edin,her veterinere gidilmez. Kuşlardan anlamayan veterinerlere gitmeyin.

Veterinere danıştım nebulizatörünü verdi ilaç başladık üç gün kafese üç dk boyunca kenarından takıyorum üçüncü günün sonunda tekrardan bakacak durumuna

Veterinere danıştım nebulizatörünü verdi ilaç başladık üç gün kafese üç dk boyunca kenarından takıyorum üçüncü günün sonunda tekrardan bakacak durumuna
Geçmiş olsun umarım iyileşir. ✨☺️

Nebülizatör tedavisi de işe yaramadı son durumu bu çok üzülüyorum elimden bişey gelmiyor başka veterinere de götüreceğim.Son video

Veteriner cortair adlı ilaç
Verdi nebülizatör ile onu verdim üç
Gün

Doksisiklin etkenli ilaç
Ve ense damlası öneride bulunabilir misin kendim alıp uygulayacağım.

Doksisiklin etkenli ilaç
Ve ense damlası öneride bulunabilir misin kendim alıp uygulayacağım.
Eczane ve üreticilerde olabiliyor. Listeyi bırakıyorum.
IMG_20230209_000602.jpg

Geri