Karadeniz Pet

sürekli kuyruk sallama?

mücahitejderha

Meraklı Üye
İyi geceler arkadaslar.
Erkek muhabbet kusumun yaklasik bir bucuk iki aydir Sürekli kurugu sallaniyorcok hafif asagi yukari.
Bunun nedeni ne olabilir ve düzelmesi için ne yapmam gerek yardimci olurmusunuz?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:54 -->-> Daha önceki mesaj 23:52 --

...............

Gagasını açıp kapatıyor mu ? Kuşunuzda solunum problemi olabilir

Gagasını açıp kapatıyor mu ? Kuşunuzda solunum problemi olabilir

Gagasini pek acip kapatmiyor yani normal kuslar gibi.
Peki solunum problemi varsa ne ne yapmam gerek

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:24 -->-> Daha önceki mesaj 01:21 --

Sesli soluk alıp veriyor mu?

Hayir nefes alip verirken ses yok

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:26 -->-> Daha önceki mesaj 01:24 --

Güncelllllll

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:27 -->-> Daha önceki mesaj 02:26 --

Güncelllllll

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:46 -->-> Daha önceki mesaj 02:27 --

Güncellll. Bu forum a ne oldu ya 3 gündur ce ap veren dahi yok

geçmiş olsun diyelim öncelikle acaba resim video çekip koyabilir msiniz daha iyi yardımı olurlar ustalarda bakar inşallah normal de olabilir kuşunuzun durumu belki siz kuyruk sallamasını yeni farketmişsinizdir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:51 -->-> Daha önceki mesaj 01:50 --

ama bir buçuk 2 ay diyorsunuz en iyi video çekebiliyrsanız öyle bir bakılması

geçmiş olsun diyelim öncelikle acaba resim video çekip koyabilir msiniz daha iyi yardımı olurlar ustalarda bakar inşallah normal de olabilir kuşunuzun durumu belki siz kuyruk sallamasını yeni farketmişsinizdir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:51 -->-> Daha önceki mesaj 01:50 --

ama bir buçuk 2 ay diyorsunuz en iyi video çekebiliyrsanız öyle bir bakılması

Sağolun. Vdeo atmak benimde aklima geldi fakat tel gidiyorum ve tel pek iyi değil o yüzden atamiyorum.asağı yukarı çok az salliyor Sürekli beni endiselensiren Sürekli olmasi zate

Geri