petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

tek erkek alıştırmalık kuş önerisi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Halit Ç. tarafından 24 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. Halit Ç.

Halit Ç. Member

Beğenileri:
    0
    Herkese merhaba, uzun bir aranın ardından yeniden yavru bir erkek kuş sahiplenmek istiyorum. daha önce alıştırdığım konuşturduğum kuşumun cinsi çekoslovak tı. yeni kuş için daha iri boylarda olan jumbo düşünüyorum, yavru için de serkan erkan ile iletişime geçtik, gerçekten çok güzel kuşları var ancak aklımda bazı sorular var. bu iri kuşlar biraz ağır kanlı galiba yani hareketli oyuncu kuşlar değil gibi geliyor bana, uçabildiğinden bile şüpheliyim :):) ... iri kuşları alıştırmak oynaşmak şımartmak konuşturmak daha küçük kuşlara göre zor mudur? sahiplensek biblo gibi durur mu? yoksa hiç alakası yok pişman olmazsın mı diyorsunuz? Tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum. Kuşu tek besleyeceğim.
    Herkese Teşekkürler iyi forumlar...

2. ferah

ferah Member

Beğenileri:
    0
    bence dogru bi secim degil iri kuş zor uçar bile hep uyur tünekte hiç girme iri kuşa inş aradıgını bulursun

3. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    741
    tek besleyeceksen ve konuşsun oyuncu olsun diyorsan alabileceğin en uygun cins çek ve jumbo kırığı kuşlardır cinsiyet olarak erkek 45 günlük civarı seçersen daha faydalı olur senin için. Show jumbo tarzı kuşlar gösteriş kuşudur her ne kadar metabolizmasına bağlı olasada bir çek veya yerli kadar haraketli değildir. tercih senin

4. Ahmed Demir

Ahmed Demir Active Member

Beğenileri:
    207
    Show jumbo var bende gayet mutlu hareketli yururken bile komik ucabiliyo 100 gunluk suan ilerisini bilemiyprum tabi :)

5. ZavaZinGo

ZavaZinGo New Member

Beğenileri:
    0
    Jumbo daha sakin bir kuştur,hareketli olsun isterseniz çek hollanda veya yerli alabilirsiniz.

6. Halit Ç.

Halit Ç. Member

Beğenileri:
    0
    araştırmalarıma göre jumbolar ele omza kolay alışıyormuş ancak konuşma konusunda okadar da istekli değillermiş, jumbo konuşturan birileri var mı acaba forumda?

7. ZavaZinGo

ZavaZinGo New Member

Beğenileri:
    0
    Elbette jumbo da konuşur ama biraz daha üstüne düşmeniz gerekli.Ben olsam jumbo alırdım iri ve güzel kuşlar.

8. Halit Ç.

Halit Ç. Member

Beğenileri:
    0
    Yok mu jumbo besleyen?

9. Mudo DURMUŞ

Mudo DURMUŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    51
    Besleyip konuşturduğum kuşun haddi hesabı yoktur her kuş konuşur kardeşim jumbo konuşmaz diye bi kaide yok hatta bana sorarsan jumbonun eğitilmesi çok çok kolay digerlerine nazaran iletişime geçtiğin adam Serkan kuşları valla 10 numara petshoplara bin basar temiz sağlıklı ev ortamında üretmiş ev üretimi kuşların her zaman daha kolaydır egitim ve konuşturması. Tereddütsüzce alabilirsin

10. Halit Ç.

Halit Ç. Member

Beğenileri:
    0
    Kuşu Serkan beyden alacam zaten o kesin, serkan beyde her türlü kuş var maşallah. Kuşlarının da hepsi birbirinden güzel. İlginiz için de teşekkür ederim jumbo sahipleneceğim gibi duruyor.

Sayfayı Paylaş