Karadeniz Pet

Tek kuş için çifthane kafes almak mantıklı mı ?

Büyük kafes her zaman daha iyidir. Kuşun içeride kanat çırpabilmesi iyidir.

Alınmasına alınır ancak büyüklük konusuna dikkat edin. Daha sonra koyacak yer bulamıyorum, keşke daha küçük alsaydım dememek lazım. Ayrıca akıllı yemlik takabilmek için sürgülü (giyotin) kapı göremedim.

Alınmasına alınır ancak büyüklük konusuna dikkat edin. Daha sonra koyacak yer bulamıyorum, keşke daha küçük alsaydım dememek lazım. Ayrıca akıllı yemlik takabilmek için sürgülü (giyotin) kapı göremedim.
Akıllı yemlik kullanmıyorum zaten sorun değil size birşey daha sormak istiyorum kuş yaklaşık 3 aydır bende 2 3 kelime de konuşuyor baya da alıştı saldıgım zaman sürekli aynaya bakmak istiyor sizce aynaya bakmasının bir zararı var mıdır ? benden ilgisini keser mi ya da konuşma anlamında sıkıntı olur mu ?

Ayna ilgiyi keser muhakkak

60x30x40 ölçülerinde. Bu tip kafesler piyasada çok fakat ölçülerine muhakkak dikkat etmek lazım. Hepsi birbirine benziyor resimlerde ama eve bi geliyor umduğunuzdan küçük olabiliyor. 30 cm derinlik bence dar. 60x35x40 ölçülerine bakmanızı tavsiye derim.

60x30x40 ölçülerinde. Bu tip kafesler piyasada çok fakat ölçülerine muhakkak dikkat etmek lazım. Hepsi birbirine benziyor resimlerde ama eve bi geliyor umduğunuzdan küçük olabiliyor. 30 cm derinlik bence dar. 60x35x40 ölçülerine bakmanızı tavsiye derim.
Hocam çoğunlukla salık oldugu için sadece akşamları kafese sokuyorum

Hocam çoğunlukla salık oldugu için sadece akşamları kafese sokuyorum
O zaman taşıma ve yer kaplama açısından da işinizi görecek, hem kuşunuzun da içinde rahat hareket edebileceği 45x35 üretim kafeslerini öneririm.

Akıllı yemlik kullanmıyorum zaten sorun değil size birşey daha sormak istiyorum kuş yaklaşık 3 aydır bende 2 3 kelime de konuşuyor baya da alıştı saldıgım zaman sürekli aynaya bakmak istiyor sizce aynaya bakmasının bir zararı var mıdır ? benden ilgisini keser mi ya da konuşma anlamında sıkıntı olur mu ?
Akıllı yemlik kullanmanızı tavsiye ederim. Akıllı yemlik ile 2 haftaya kadar yemine bakmasanız bile sorun yaşamazsınız. Dünyanın bin türlü hali var. Tedbirli olmak lazım. Kuşunuz sizinle sağlıklı bir bağ kurmadan aynaya bakmasını tavsiye etmem. Sonrasında zaten önceliği sizde olacağından sıkıntı olmaz.

Akıllı yemlik kullanmanızı tavsiye ederim. Akıllı yemlik ile 2 haftaya kadar yemine bakmasanız bile sorun yaşamazsınız. Dünyanın bin türlü hali var. Tedbirli olmak lazım. Kuşunuz sizinle sağlıklı bir bağ kurmadan aynaya bakmasını tavsiye etmem. Sonrasında zaten önceliği sizde olacağından sıkıntı olmaz.
Yer sıkıntınız yoksa cifthane kafes çok iyi olur naturbird kafes sitesine bakın 80.cm lik ayaklı tavalı.bir.model var onu oneririm

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben aldım. Hemde yavru 3 aylik kusuma. Yer sıkıntısı yoksa en iyisi bence. 2 tane tunek tak uçsun surekli. Acemi işi tavsiyem

Jumbo yavrularım 3 aylık ikisi cifthanede
6b2925f524268c4db02b1b1a3371bbac.jpg

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etmem. bu satıcı sipariş verdiğim halde bi kaç gün ürünü kargoya vermedi sonrada pttye verdim yarın sisteme dusecekms kargo dedi sanki ptt kargolari toplayip bi gün sonra sisteme giriyor. Siparişi iptal edin sizin için sorun olduysa diyerekten uste çıktı uslubu bozuk herif. Başka satıcıdan alin bence.

Geri