Karadeniz Pet

Tepeli ve tepeli kanj lutino ne kadar? Bilgi lutfen

Iklim_Yeliz

Meraklı Üye
Merhaba arkadaslar...
Baba tepeli, anne tepeli kani lutino almayi dusunuyorum. Altinda 3 yavrusu var ve yumurtali. Bana fiyat bilgisi verir misini? Bu takimin fiyatinin normali nedir?

TEPELI TEMSILI RESIMDIR... RENK SARI
qMj4yW.jpg
[/url][/IMG]

satışlarımda dikkat ettiyseniz tepeliler 100 tl, tepeli mantolu kanı lutino hafif perçemli 80 tl. almayı düşündüğünüz çiftin 3 yavrusunun fiyatları tepelerine ve mantolarına göre değişir. hazır çift olduğu için +50 ve +100 tl fiyata ilave edin yeliz hanım.

satışlarımda dikkat ettiyseniz tepeliler 100 tl, tepeli mantolu kanı lutino hafif perçemli 80 tl. almayı düşündüğünüz çiftin 3 yavrusunun fiyatları tepelerine ve mantolarına göre değişir. hazır çift olduğu için +50 ve +100 tl fiyata ilave edin yeliz hanım.

Tesekkur ederim cevap icin.
Ekledigim temsili resimdekinin sarisi dedigim kus. O ne oluyor? Bu saydiklarinizin hangi grubuna giriyor? Yavrulu cifte 200 diyor sizce nasil?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:38 -->-> Daha önceki mesaj 09:36 --

Hayırlı olsun. Ne yazmışlar fiyat için?

Tesekkurler daha almadim :) temsili resimde ki kus erkek olan. Disi tepeli kani lutino 200 tl diyor nasil fiyat?

Dusunmuyor degilim

Geri