petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

top ile çok ilgileniyor :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve cılıg tarafından 28 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. cılıg

cılıg Guest

maviş top u ile çok ilgileniyor :mad::mad::mad::mad::eek::eek::eek::eek::confused::confused::confused::(:(:(:(

2. Tunç ÇAĞATAY

Siz ilgilenmezseniz oda topla ilgilenir.

3. cılıg

cılıg Guest

hayır oyle değil hem benle oynuyor hem de benle oynuyor ama topunu kıskanıyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

4. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Arkadaş doğru söylüyor , yavrudan alışıp yetişirse minik toplarla çok şirin hareketler yapabiliyor. Valla benim evcil kuş üzerine çıkıp düşüyor bile :) Gagasınla ileri fırlatıyor oyunlar yapıyor kendine.

5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    oyuncu kuşlar ve bazen oyuncakları sahiplenip sizden dahi kıskanabilirler maşaallah

6. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Benim elimi parçalıyor gagalamaktan topunu alırsam.. Herşey biryana minik topu bir yana.

7. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Topum olmadan asla diyor seninki :) al elinden yemeden içmeden kesilir :)

8. ShuTTer

ShuTTer New Member

Beğenileri:
    0
    Ben 40 günlükken almıştım şu an 1 yaşında çıngıraklı toplarını çok seviyor üstünde taklalar atıyor ve ben odaya girdiğimde hangi oyuncağıyla oynamak istiyorsa ona bi vuruyo hafiften :D gel benle oyna diyor resmen hastasıyım:D

9. Yavuz GEREKLİOĞLU

Yavuz GEREKLİOĞLU Active Member

Beğenileri:
    0
    Bu top dediğiniz kafese asılan üçlü renkli top mu yoksa pinpon topu gibi birşey mi?Topla kafesin tabanında mı oynuyor?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:17 -->-> Daha önceki mesaj 22:56 --

Bu top nasıl birşey ben de alayım kuşlarıma.

10. cılıg

cılıg Guest

ilk topu çıngıraklıydı oynuyordu çok seviyordu ama tırnağı takılıyordu bıraktı şimdi beyaz pinpon topu var

11. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75

Sayfayı Paylaş