Karadeniz Pet

Tüy çıkmıyor

chipetpet

Yeni Üye
Yeni tüy çıkmıyo iyice kelleşmeye başladı. Böyle üşüyo ve uçamıyo. Bit olduğunu zannetmiyorum çok kaşınmıyo. Yanında 2 kuş daha var onlarda sıkıntı yok. Yemesinde problem yok. Hastalık mıdır nedir?

IMG_20180216_232502.jpg

IMG_20180216_232436.jpg
IMG_20180216_232444.jpg

Eczaneden Mantar kremi alıp kel yerlere sürün. Her ihtimale karşı veterinerden de vilmectin alın ense derisine bir damla damlatın 7 gün aralıklarla 3 seans toplamda 3 damla. Diğer kuşlara da vilmectin damlatın. Probiyotik de alıp bütün kuşlara probiyotik desteği verin.

Eczaneden Mantar kremi alıp kel yerlere sürün. Her ihtimale karşı veterinerden de vilmectin alın ense derisine bir damla damlatın 7 gün aralıklarla 3 seans toplamda 3 damla. Diğer kuşlara da vilmectin damlatın. Probiyotik de alıp bütün kuşlara probiyotik desteği verin.
ek larak yemine nijer tohumu ekle, ben öyle yaptım tüyleri yeni çıktı, zaten hocamın dediğini uygulayınca iğne gibi ince tüpler oluşacak ve tekrar çıkacak

nijer tohumu verdim mantar kremini sürebildim ama pek işe yaramadı heralde belki de yan etki yaptı bilmiyorum ama kuşum bu sabah öldü malesef

Geri