petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Tüy Değişimi Ne Kadar Sürer?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve CANER SOYSAL tarafından 15 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. CANER SOYSAL
    Gizli

Tüy Değişimi Ne Kısadar Sürer? arkadaşlarr cevaplarınızı bekliyorum bizim mavişle fıstığa yumurtalık aldım fakat içine hiç girip bakmıyolar bugün aldım daha acaba yeni odugundan alışmasımı lazım bir süre içinl

2. Celalettin TOPAL
    Gizli

öncelikler yuvaya girip çıkması ıçın dişinin kızışması lazım

3. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    doğru kızışmaları ve bir kaç gün veya bir kaç hafta içinde yuvalıga ilgi duymaya başlarlar

4. CANER SOYSAL
    Gizli

peki hocam kızıştırmak için nijer tohumu diyolar fiyatı ne kadar dır zararları varmıdır nasıl bişeydir bi anlatsanızz

5. Celalettin TOPAL
    Gizli

kılosu bılmıyorum ama 2 mılyonluk alsnız yeter ve çok vermeyın

6. CANER SOYSAL
    Gizli

yeminemi suyunamı karıştırmalıyım

7. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    nijer siyahh renkli dir yemine karışıtırsın fazlası yağlanmasına sebep olur

8. CANER SOYSAL
    Gizli

tamam peki şu altta sen her yazı yazdığında cıkıyo ya o artık evli bir baba olmaya hazırlanıyo
    onu ben nasıl yapıcam sölermisin

9. CANER SOYSAL
    Gizli

+++++ okadar üretimci var cevap neden bu kadar az

10. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

nijer tohumunu yeme karişirtirman yeterli dir dostum ayeretten b vitamini al suyuna karşitir. sari renk yapcaktir suyu. 6 7 damla damlatacaksin.

Sayfayı Paylaş