Karadeniz Pet

Tüy Dökümü + yumurta

Ufuk CELİLOĞLU

Meraklı Üye
arkadaşlar forumunda tüy dökümünün de bunun sonucunda ne belirtiler olcagıda yazıyor yalnız benımki yumurtasıda var ve 2 gündür halsiz isteksiz devamlı uyuyor.gırtlagı az doluydu ben elle bıraz takviye yaptım sımdı gırtlagı doldu dıskısı normal popoda bıraz sıs erkek devamlı cıftlesmek ıstıyor bır kerede cıftlestıler ucma sıkıntılı odama aldım suanda bas ucumda bır kere uctu ama konamadı ve suanda kasınıyor bıraz yem yedırırken ıslandı.

sorum su hem tuy degısımı hemde yumurta var ıken(ılk yumurta yatmıyorlar zaten ılk yumurtaya olmasada feda etmek zorunda kaldım benım anne daha onemlı) bu sorunlar olur mu

halsızlık
devamlı uyuklama
ucamama
az yem yeme

ama dıskıda bır problem yok

ustadlar bıraz akıl verırse cok sevınırım .

sımıdeden tesekkur ederım.

Pek bilgim yok ama kusun iyi gozukmuyor gibi bi veterinere gostermelisin bu kadar halsiz olmamali

tesekkurler getireceğim yarın

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:23 -->-> Daha önceki mesaj 20:53 --

arkadaşlar kuşumu bugun veterinere götürdüm erkek çok dövmüş yaraları oldugu için ateşi cıkmıs onun için halsizleşmiş bir şeyi yok dedi çok sevindim.

bilgi olması için yazıyorum: doktar sularına bemiks 0.5 cc koysanız yeter dedi ayrıca iştahta açıyormus.

birde şırıngaya bir ilaç şekti yarının üstüne sıkın dedi.

herkesin kuşuna saglık vermesi dileğiyle

Geri