petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Tüy sorunu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve bilgeminnos tarafından 16 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

1. bilgeminnos

bilgeminnos Active Member

Beğenileri:
    44
    13734705_1296743737026774_1811066587_n.jpg
    bırıncısı kanat tuylerı seyrek cıkarmı ıkıncısı kuyruk he asagıda tutuyor sorunu ne neden arka kuyrugu tunekteyken asagı donuk eve gelelı bı kac saat oldu13714500_1296738427027305_1409936486_n.jpg

eve geldıgımızde yakalamak ıcın cok yordum kusu ıshalıde var garıbın sureklı uyku moduna aldı kendını kanarya yemımde yok

2. bilgeminnos

Beğenileri:
    44
    sonunda yemde yedı sıkıntısı yok sımdı ama tuylerıınde ufak bı seyreklık var karın kanat ve ense tarafından tamamlanırmı yoksa en azından bıraz yazı okudum ama ebılgı bulamadım fransız tuy dokumu degıldır umarım ,,,
    yenı cıkmasa bıle daha azalmasın yeter

3. alpdna

alpdna Administrator
    Administrator

Beğenileri:
    138
    kendini yolmuş olabilir mi?

4. bilgeminnos

Beğenileri:
    44
    ewt dıkkatlı baktıgımda bı kac nokta dısında sıkıntı yok ensesındede tolu ıgne seklınde sag kanadının altında ısaret armagındakı tırnak kadar bosluk var ufleyınce acılıyo aynı seklınde karnındada onları cekemıyorum daha eve alısmedı korkutmak ıstemıyorum kusu ama boslugun ortasında tamamen tuy yok etrafı yacavca sıklamıs sekılde ;( ınsallah dedıgınız gıbıdır yada baska kusalr tartaklamıstır

Ekli Dosyalar:

Sayfayı Paylaş