Karadeniz Pet

tüy yem çöpü derdi ortadan kalktı

• Konbuyu başlatan Hakan Kuş
  • Başlangıç tarihi
H

Hakan Kuş

Guest
Geçen yaptığın aparatı söylemiştim resim anca çekebildim çifthanenin ilk hali

Şimdik hali gayet başarılı :)

maliyeti 18 tl yi buldu bence cok sayılmaz butun sorun ortadan kalktı

Eline sağlık. Camlar yukarıdan aşağıya sürgülü mü?

Eline sağlık. Camlar yukarıdan aşağıya sürgülü mü?

evet yukarı aşağa surgulu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:13 -->-> Daha önceki mesaj 16:13 --

süper olmuş çokta iyi olmuş elinize sağlık

teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:14 -->-> Daha önceki mesaj 16:13 --

Çok güzel ama kuşlar için kötü ceza evi gibi :(

bıraz andırıyo ama balkon gıbı oldu diyelım ...

çok güzel olmuş dostum çok yaratıcı tebrik ederim forumda konuşmuştuk geçen hafta bu konuda

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:19 -->-> Daha önceki mesaj 16:18 --

ama 18 liraya nasıl mal ettiniz camını satmaazlar o paraya eski dolapları mı kulladınız

çok güzel olmuş dostum çok yaratıcı tebrik ederim forumda konuşmuştuk geçen hafta bu konuda

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:19 -->-> Daha önceki mesaj 16:18 --

ama 18 liraya nasıl mal ettiniz camını satmaazlar o paraya eski dolapları mı kulladınız

yok hayır ben sanayide calısıyorum kendım metal kalp işyle uğrasıyorum mobılyacının bırıne gıttım bu genıslıkte hurda mdfden kestrdım 5 lıra aldı dukyanda camı koyacagım kanalları kendım actım sonra malzemecıye gıttım plastık cam kestrdım 4 mm kalınlıgında 13 tl tuttu toplamda

Gerçek cam değil yani. O zaman sıkıntı yok. Gerçek cam olsa idi kırılma ihtimali nedeni ile sürgülü olması sakıncalı olabilirdi. Fakat plekside o sıkıntı olmaz..:D Yanlız ileride yenisini yaparsanız menteşeli kapak sistemli bir şey daha kullanışlı olabilir diye düşünüyorum.

Gerçek cam değil yani. O zaman sıkıntı yok. Gerçek cam olsa idi kırılma ihtimali nedeni ile sürgülü olması sakıncalı olabilirdi. Fakat plekside o sıkıntı olmaz..:D Yanlız ileride yenisini yaparsanız menteşeli kapak sistemli bir şey daha kullanışlı olabilir diye düşünüyorum.

kapak düşündüm ama ufak bi gönyesizlik yem coplerı yıne aaşağa dökülecekti şuan çok memnunum camları yukarı kaldırıyorum bırıkenlerı supuruyorum ac kapa alan lazım hem alandan tasafruf yapmış oldum

Çok güzel olmuş gerçekten ama bende bi tombiş var yuvanın içinde kanatlarını bi çırpıyor bütün yem tüy ne varsa kafesten 1 metre uzağa dağıtıyor :)

Kullanış açısından sıkıntı yoksa sorun yok. Başarılı bir uygulama.

Geri