Karadeniz Pet

tv ünitesi içine yerleştirdiğim kafes

desperado121

Yeni Üye
Merhaba
bir türlü yer bulamadigim kafesim için bir anda aklıma esen tv unitesne altina yerlesirme fikrini sizinle paylasmak istedim

ilk once unitenin orjinal hali

Ve yerlestirdigim kafes

Bir saat sonunda mobilyayi sokme ve takma isinden sonra bozuk aspiratorden söktugum lambayi ve aparatini bagladim

Maşallah güzel

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

güzel hem dekorasyon gibi olmuş :)

Son düzenleme:
kuşlardan yavru almak istiyorsanız eğer salonda daima göz önünde olması ve tv altında devamlı sesli bir ortam olması pek doğru değil ama yumurta istemiyorsanız hoş olmuş

Daha öncede Tv'nin üstünde duruyordu fakat yuvaya girip çıkıyor ama bakalım :)

aslında güzel olmuş ama kuşların evde yüksek biyere asılması lazım ama bende tam olarak bilmiyorum bide kuş eski yerine alışmışsa uçtuğunda yuvasını bulmata zorlana bilir ama kuşun rahatsa sorun yok harika olmuş

Son düzenleme:
Şu an için keyifleri yerinde dişi yuvaya genellikle sabah giriyor eski kafesleri küçüktü şimdiki kafesleri nerdeyse 2 katı bi sıkıntıda olursa da eski haline getirmem kolay.

Bence yanlış ses ve radyasyon fazla illaki bir gün zararını görürsün

Görüntü olarak güzel de tv nin altında sesten çiftleşmeleri zor. Ayrıca yenge ya da anne görmesin.

:) önce kavga ettik baya ama görünce oda beğendi evde iki kişiyiz ve çalışıyoruz Tv'nin açık olduğu saat hafta içi 8 ila 11 arası pek sıkıntı olacağını sanmam

Bence gayet başarılı olmuş yumurtlasa bile kırma ihtimali yüksek ama 2. Yumurtlamada kırcağını sanmıyorum ellerinize sağlık.

Güzel olmuş, yenge izin vermiş tv ünitesini parçalamana :))

Cok basarili olmus tebrik ederim

Görüntü olarak harika olmuş ancak, TV ve bilgisayar gibi elektronik cihazlar ciddi radyasyon yaymaktadır. Uzun vadede inşallah sağlıkları konusunda zarar görmez kuşlarınız...

Televizyonu kapadiginizda fisini de cekin ki radyasyon yayamasin hayvanlar zarar gormesin iyi gunler:)