Karadeniz Pet

twitterda birbirimizi takip edelim mi

Selen hanım bu girişimi bir adım daha ileriye götürüp ve site yöneticilerine bu konuyu iletin. Artık güncel olmayan ICQ yada messenger kısımlarını (hani şu profillerde bulunan ve isteğe göre kullanılan kısımlar) twitter, instagram gibi hesap isimlerimizi girsek ve isteyen ordan takibe felan alsa.

İşlemin zorluk derecesini bilmiyorum ama devre ayak uydurmak lazım. Bu arada ICQ güncelliğini kaybetti dedim ama yanlış biliyorda olabilirim :)

tabiki ileticem :)

takip ediyorum linklerini yazanları ona göreyin arkidişler :D

www.twitter.com a gir orada kullanıcı adı filan yazıyor doldur onları mail adresini yaz mailine onay kodu gelmesi gerek yada ben unuttum :D kaç senedir twitterdayım :D

th843.jpg

güncel yapalım hem forumun adı duyulur hemde birbirimizi takip etmiş oluruz

ahhh ahhh twitterim olsaydıda yazsaydım :D

eee abla twitter da kanatlidir?

:D :D orasını karıştırma özgürsün işte kuşlar gibi kanatlarını çırpıp uçabilirsin ondan öyle yapmışlar :D:p

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:34 -->-> Daha önceki mesaj 15:26 --

yeliz ablamda geldi :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:39 -->-> Daha önceki mesaj 15:34 --

daha sonrada muhabbet kuşucom diye twittera hesap açıcam hem reklam olur hemde orda toplanırız arkadaşlar :)

@kocagunyeliz bir ara açmıstım kullanmıyordum :D artık kullanıcaz senin için ;)

muhabbetkusu.com iyi fikir aç bencede ;)

Az önce baktım öyle bir hesap varmı (Muhabbetkusu.com / com.tr) acaba diye. Yokmuş..:D

Geri