Karadeniz Pet

ur mu acaba? yardim

shiny2626

Yeni Üye
arkadaşlar bende 3 yıldır bir çift muhabbet kuşu var çiftleşmediler hiç yumurta vermediler dişi olanın poposunda tüyleri dökülmüş şişlik var ne yapabilirim lütfen cevap bekliyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:
fotograf koyarsan daha dogru tespitler yapılacaktır .

( başlıkta acil cevap acil bakın gibi baslıkları kullanmamaya özen gösterin lütfen sorunu bir kac cümleyle acıklarsanız baslıkta konuda yardımcı ola bilecek kişiler size daha kolay ulasacaktır )

Üye arkadaşımız yeni olduğu için sadece uyarı alacaktır. diğer konularınızda acil vb konu başlıkları ile açarsanız 3 gün uzaklaştırma alırsınız

Ne zamandır var bu şişlik büyük ihtimalle ur

1 aya yakındır var geçer diye pek ilgilenemedim ne yapabılırım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:58 -->-> Daha önceki mesaj 20:52 --

cevap bekliyorum arkadaşlar lütfen

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:06 -->-> Daha önceki mesaj 20:58 --

ney yapabılırım bu geçmez mi kesin olarak ur mu

Ne olmuş bu kuşa o da ne :/ nasılbir şişlik biraz daha tarif eder misin? Dokunduğunda nasıl

sert bir şişlik birde kuş kuyruğunu aşağı doğru çekip duruyor çok üzülüyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:27 -->-> Daha önceki mesaj 21:20 --

arkadaşlar kesin birşey söyleyebilicek birisi yok mu endişeliyim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:41 -->-> Daha önceki mesaj 21:27 --

mmerym ne dersin neyi var by kuşun?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:13 -->-> Daha önceki mesaj 21:41 --

anlayan kimse yok mu arkadaşlar

ur cıkmış veterinere götürürn bence

Ya tecrübeli değilim bilsem söylemez miyim, tecrübeli biti bir şey desin diye bekliyorum. Bi vet. hekime götürmelisin bence.

Ur gibi görünüyor veteriner müdahalesi şart geçmiş olsun

Geri