petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ÜREME ortamı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve qwxbb tarafından 26 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. qwxbb

qwxbb Member

Beğenileri:
    0
    Benim 4 çift muhabbet kuşum var. Evimde beslemekteyim. Üretim yapmak istiyorum. Hepside eş tutmuş kuşlar. Hatta 2 çifti evime getirirken yolda yumurtladılar. Tabi kuluçkaya yatmadılar ve boş çıktı. Benim merak ettiğim şu anda evimde 2 farklı oda var. Odaların biri çok az ışık almakta ama oldukça sessiz kuşlar rahatsız olmaz diğer oda ise çok güzel güneş ışığı almakta ancak diğerine göre daha gürültülü. Kuşlar hangisinde daha rahat çiftleşirler. Işığı az olan odada birbirlerini görebilirlermi. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

#1 qwxbb, 26 Temmuz 2014
    Son düzenleme: 26 Temmuz 2014
  2. ömer duran yagar

Hocam ben 2 cift var salonda besliyorum gözümüzün onunde ciftlesiyorlar. Ama sessiz olan ortam daha guzel olir. Cok fazla karanlik degilse.

3. qwxbb

qwxbb Member

Beğenileri:
    0
    Yani çiftleşeceği varsa her ortamda olur mu diyorsunuz. Bana hep rahatsız edilmemesi lazım gibi önerilerde bulunuldu. Ben sadece onların bulunduğu odaya girip çıkıyorum ancak kafese temizlik dışında yanaşmıyorum. Bu yeterlimi

4. ömer duran yagar

Hocam ben sana yaptıklarımi anlatayim. Benim kuslarim tv nin yan tarafinda duruyor gece 2 3 e kadar ses var tabiki 10 dan sonra üstünü ortuyorum. Ve ciftlesiyorlar. Ama tabiki sessiz ortam daha iyi olir. Daha bilgili arkadaslarida dinle.

Sayfayı Paylaş