Karadeniz Pet

ÜREME ortamı

qwxbb

Meraklı Üye
Benim 4 çift muhabbet kuşum var. Evimde beslemekteyim. Üretim yapmak istiyorum. Hepside eş tutmuş kuşlar. Hatta 2 çifti evime getirirken yolda yumurtladılar. Tabi kuluçkaya yatmadılar ve boş çıktı. Benim merak ettiğim şu anda evimde 2 farklı oda var. Odaların biri çok az ışık almakta ama oldukça sessiz kuşlar rahatsız olmaz diğer oda ise çok güzel güneş ışığı almakta ancak diğerine göre daha gürültülü. Kuşlar hangisinde daha rahat çiftleşirler. Işığı az olan odada birbirlerini görebilirlermi. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:
Hocam ben 2 cift var salonda besliyorum gözümüzün onunde ciftlesiyorlar. Ama sessiz olan ortam daha guzel olir. Cok fazla karanlik degilse.

Yani çiftleşeceği varsa her ortamda olur mu diyorsunuz. Bana hep rahatsız edilmemesi lazım gibi önerilerde bulunuldu. Ben sadece onların bulunduğu odaya girip çıkıyorum ancak kafese temizlik dışında yanaşmıyorum. Bu yeterlimi

Yani çiftleşeceği varsa her ortamda olur mu diyorsunuz. Bana hep rahatsız edilmemesi lazım gibi önerilerde bulunuldu. Ben sadece onların bulunduğu odaya girip çıkıyorum ancak kafese temizlik dışında yanaşmıyorum. Bu yeterlimi
Hocam ben sana yaptıklarımi anlatayim. Benim kuslarim tv nin yan tarafinda duruyor gece 2 3 e kadar ses var tabiki 10 dan sonra üstünü ortuyorum. Ve ciftlesiyorlar. Ama tabiki sessiz ortam daha iyi olir. Daha bilgili arkadaslarida dinle.

Geri