Karadeniz Pet

Üreticiler hangi sulugu kullaniyorsunuz

Koray DANIŞMAZ

Süper Moderatör
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Merhaba acaba suluk olarak ne kullanıyorsunuz normal suluk ta çıkar tak yaparken kuşlar rahatsız oluyor hiç cikarmadan suyu degistirmein yolu yok mu

var pvs kafeslerin tepesinde su ve yem tankı oluyor hortumla suluğa ve yemliğe bağlanıyor bittikçe doluyor

birde ucunda bilya olan suluklar var onlarda uzunsüre gidiyor ama alıştırmak gerek kuşları

var pvs kafeslerin tepesinde su ve yem tankı oluyor hortumla suluğa ve yemliğe bağlanıyor bittikçe doluyor

birde ucunda bilya olan suluklar var onlarda uzunsüre gidiyor ama alıştırmak gerek kuşları

bu 1. dedıgınızı bılıyorum o da bılyalı sulukta oluyor ama malesef kullanıslı degıller

bu 1. dedıgınızı bılıyorum o da bılyalı sulukta oluyor ama malesef kullanıslı degıller
ozaman büyük suluklar oluyor silikon suluklar 250-300 ml onlardan kullanabilirsin 1 hafta gider onlar 3-4 kuşa eğer banyo yapmaz yada oyun oynamazlarsa

ozaman büyük suluklar oluyor silikon suluklar 250-300 ml onlardan kullanabilirsin 1 hafta gider onlar 3-4 kuşa eğer banyo yapmaz yada oyun oynamazlarsa

dıger uretıcıler ne kullanıyor acaba cok merak ettım suan

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:09 -->-> Daha önceki mesaj 18:16 --

Evet beyler

parmak suluga devammmm düz kare olanlar daha ideal ama kafeslere uygun oluyor

Bende bunlardan var..

IMG_8949.jpg

Geri