Karadeniz Pet

üretim hane gezisi

Okan Şenol

Onursal Üye
merhaba arkadaşlar,bu gün çorludan sözümüze güvenip gelen ve sitemize üye bir arkadaşa yeni tanıştığım üretimci recep abimizden 3 adet kuş,şahane bir yuvalık ve birkaç kilo yem aldık.üretim hanesi çok büyük değil ama kuşaları ve ortam pırıl pırıl.bir kaç poz resim paylaşmak istedim.

wvgjOe.jpg

ekj6mw.jpg

e7oave.jpg

x3964w.jpg

xVlQrw.jpg

xGvZ6e.jpg

KdnMVe.jpg

xVlzrw.jpg

wM6BNe.jpg

paylaşım için teşekkürler okan abi...

süper ya çok disiplinli biri galiba.nasılda yerleştirmiş

her yer tertemiz kuşlarda cok güzel maşallah

çok temiz cidden.. kuşlar çok hoş. özellikle el yapımı kafeslere bayıldım

recep amcamız canı sıkılıyor diye 1 sene önce bu işe başlamış,her kuşuna gözü gibi bakmaktadır.prensip olarak eş,yumurtalı ve yavrulu kuş satmamaktadır.kendisinin mesleği marangozluk olduğunda çok güzel yuvalıklarıda vardır,hatta yuvalıkları sultan papağanına bile saray olur.çife attığı kuşların hepsini,biri parçalı biri düz renk olarak eşlemektedir.bu hanımla tartışmasaydık bir çift daha alıyordum,bu akşam kandırimde gelsin güzellikler

Abi super ya, valla bak :D Masallah, nazar degmez insallah :)

GT-I9000 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Uzun zamandır yapmayı planladığım tarzda bir üretimhane yalnız kuşlar güneş görmüyor galiba . Ben güneşi bol bol gören bir üretimhane daha ziyade hobi odası yapacağım inşallah. Bu arada tebrik ediyorum üreticiyi.

Maşallah güzel bir üretimhane Üretici abimizlede bir poz paylaşsaydınya kendisinide tanırdık

Temiz üretimhane bakımlı ve sağlıklı kuş demek.
Tercihte her zaman bir adım öndedir benim için.

Abi eline emeğine sağlık.

Temiz üretimhane bakımlı ve sağlıklı kuş demek.
Tercihte her zaman bir adım öndedir benim için.

Abi eline emeğine sağlık.

sağol sertaç,kuş almak isteyen varsa yardımcı olurum.b temizliğe ve bakımlı kuşlarına 30tl istiyor.bu hafta spangle olanlar vardı bayıldım.elindeki çiftlerin iriliklerini görseniz yavru almadan çıkmazsınız

Ben sadece Show Jumbo bakıyorum abi yoksa almak isterdim..

Çiftlerin sayısını arttırmak istiyorum bu konuda önerin varsa kesinlikle değerlendiririm :)
Farklı kümeslerden iyi showlar lazım :)

Geri